کد مطلب:  45634 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین سواحل گیلان کدام اند ؟

بهترین سواحل گیلان کدام اند ؟

آیا زیباترین سواحل توریستی گیلان را می شناسید؟ با آسمونی همراه باشید تا بهترین سواحل توریستی شمال را برای سفر به شما معرفی کنیم.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

استان گیلان یکی از استان های شمالی کشور می باشد که مقصد بسیاری از مسافران داخلی و خارجی کشور است که از جاذبه های دیدنی بسیاری برخوردار است یکی از این جاذبه ها سواحل بسیار زیبا گیلان است که در این پست آسمونی قصد معرفی چندی از آن ها را دارد :

 

1- ساحل گیسوم

ساحل و پارک جنگلی گیسوم
ساحل و پارک جنگلی گیسوم

ساحل و پارک جنگلی گیسوم این ساحل در شهرستان تالش قرار دارد و دارای مسیر ورودی فوق العاده زیبایی است که از پارک جنگلی گیسوم میگذرد ، این ساحل علاوه بر امکان رانندگی دارای امکانات تفریحی بسیاری مانند : جت اسکی ، شاتل، پاراگلایدر، قایق سواری و ... است.

2- تالاب انزلی

تالاب انزلی
تالاب انزلی

تالاب انزلی تالاب بین المللی انزلی یکی نقاط خاص گیلان محسوب می شود ، این تالاب دارای اکوسیستمی قابل توجه است که در آن بیش از 100 گونه پرنده و 50 گونه ماهی وجود دارد . یکی از تفریحات مورد علاقه مردم در این تالاب قایق سواری بر روی تالاب است.

3- اسکله ساحلی بندر انزلی

اسکله ساحلی بندر انزلی
اسکله ساحلی بندر انزلی

اسکله ساحلی بندر انزلی این اسکله اولین پارک آبی به سبک اروپایی برای جذب گردشگر در ایران است که با دارا بودن چشم اندازی به تاسیسات بندری و ورودی تالاب انزلی جلوه ای زیبا دارد .

4- اسکله ماهیگیری کیاشهر

اسکله ماهیگیری کیاشهر
اسکله ماهیگیری کیاشهر

اسکله ماهیگیری کیاشهر این اسکله به دلیل مکان بسیار خوب برای ماهی گیری و چشم انداز طبیعی بسیار زیبایش یکی از مقاصد توریستی گیلان محسوب می شود .

5- ساحل صدف آستارا

ساحل صدف آستارا
ساحل صدف آستارا

ساحل صدف آستارا این ساحل در هفت کیلومتری جنوب آستارا قرار دارد ، و ساحلی بسیار مجهز به تمامی امکانات رفاهی و تمیز است .

6- ساحل قروق

ساحل قروق
ساحل قروق

ساحل قروق روستا قروق در شهرستان تالش به داشتن سواحل زیبا معروف است ، طول سواحل این روستا به 3 کیلومتر و 24 هکتار می رسد و دارای یک فانوس دریایی در شمال محدوده و همچنین پیست اسب سواری است .

7- ساحل طلایی قاسم آباد

ساحل طلایی قاسم آباد
ساحل طلایی قاسم آباد

ساحل طلایی قاسم آباد این ساحل در شهر زیبا چابکسر است و دارای خدمات تفریحی و گردشگری است.

8- ساحل اوشیان

ساحل اوشیان
ساحل اوشیان

ساحل اوشیان ساحل اوشیان از زیبا ترین و آرام ترین سواحل گیلان است که از لحاظ امکانات تفریحی و گردشگری چیزی از ساحل های دیگر کم ندارد .

9- ساحل چمخاله

ساحل چمخاله
ساحل چمخاله

ساحل چمخاله این ساحل در سال های اخیر جایزه بهترین ساحل گیلان را به خئر اختصاص داده است و بهد از ساحل انزلی دومین ساحل پرطرفدار این استان است . ساحلی با ماسه نرم و امکانات تفریحی است.

10- ساحل رودسر

ساحل رودسر
ساحل رودسر

ساحل رودسر ساحل رودسر که در انتهای خیابان شهدا قرار دارد، دارای امکاناتی نظیر طرح ویژه شنا در تابستان، زمین فوتبال و زمین والبیبال است.

: برای دریافت مشاوره درباره بهترین سواحل گیلان کدام اند ؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین سواحل گیلان کدام اند ؟» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید