کد مطلب:  26333 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
برترین هاچ بک های سال 2017

برترین هاچ بک های سال 2017

خودروسازان همیشه سعی دارند بهترین را به مشتریان خود ارائه دهند از این رو می توان مدل های مختلفی از اتومبیل...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خودروسازان همیشه سعی دارند بهترین را به مشتریان خود ارائه دهند از این رو می توان مدل های مختلفی از اتومبیل ها را مشاهده کرد. از جمله آنها باید به خودرو هاچ بک، کوپه، سدان، مینی ون و برخی دیگر پرداخت که هریک مشتریان خاص خود را دارند. در این میان مدل های هاچ بک بیشتر جوان پسند بوده و یک مدل خانوادگی به شمار نمی رود. هاچ بک ها توسط هر کمپانی تولید می شود و در این مقاله قصد داریم شما را با برترین هاچ بک های 2017 آشنا سازیم که هر یک ویژگی های بزرگی داشته و ارزشمند هستند.

برترین هاچ بک های سال 2017
برترین هاچ بک های سال 2017

البته اگر از علاقمندان خودرو هاچ بک یا بدون صندوق عقب هستیم مطالعه چنین مقاله ای شما را با مدل های مطرح و مختلفی آشنا خواهد کرد:

 

10- شورولت کروز LS 2017

 

شورولت در سبد محصولات خود مدل های مختلفی داشته و یکی از آنها خودرو هاچ بک کروز LS 2017 می باشد. این مدل به پیشرانه 1.4 لیتری 153 اسب بخاری مجهز بوده که در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک مجهز شده است. سیستم ترمز ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی استاندارد و کوچک ابعاد، رینگ های 15 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر از جمله ویژگی های کروز LS 2017 است. با تمامی این ویژگی های کروز LS محصول کارآمد و قابل توجه شرکت شورولت به شمار می رود.

 

9- نیسان ورسا نوت LS 2017

 

شرکت نیسان را باید یکی از کمپانی های مطرح در صنعت دانست که اخیرا خودرو هاچ بک کارآمد ورسا نوت 2017 را عرضه داشت. این مدل به پیشرانه 1.6 لیتری 109 اسب بخاری با گیربکس دو سرعته Xtronic CVT مجهز است و قادر است عملکرد بالایی از خود نشان دهد. بنابراین قرار گرفتن آن در لیست برترین هاچ بک ها جای تعجبی نداشته زیرا حقیقتا مدلی ارزشمند تلقی می شود. سیستم ترمز ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مناسب، طراحی جوان پسند و جذاب، رینگ های 16 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر از جمله ویژگی های محصول نیسان است.

 

8- مینی هاردتاپ 2017

 

شرکت مینی در حقیقت زیربرند بی ام و محسوب می شود و عمده محصولات آن نیز به شکل هاچ بک یا کراس اوور وارد بازار می شود. این کمپانی اخیرا خودرو مینی هاردتاپ 2017 را با پیشرانه 1.5 لیتری 134 اسب بخاری روانه بازار کرده است. پیشرانه ای در کنار گیربکس شش سرعته دستی که می تواند عملکرد بزرگی را از خود نشان دهد و قابل قبول باشد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی ایده آل، طراحی خانوادگی و جوان پسند با رینگ های 15 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، هاردتاپ مینی را به خودرو معقولی تبدیل نمود.

 

7- هیوندا آیکونیک هیبریدی 2017

 

یکی از محصولات منحصربفرد شرکت هیوندا خودرو آیکونیک بوده که پیشرانه 1.6 لیتری 139 اسب بخاری برای آن در نظر گرفته شده است. این مدل با گیربکس شش سرعته دستی، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی نسبتا کامل، طراحی مدرن با رینگ های 17 اینچی آلومینیومی، باتری با ظرفیت بالا و برخی دیگر از ویژگی های خودرو هاچ بک آیکونیک هیبریدی 2017 است. بنابراین حضور آن در لیست جای تعجبی باقی نمی گذارد و با محصولی بزرگ رو به رو هستیم.

top-10-new-hatchbacks
top-10-new-hatchbacks

6- سوبارو کراس ترک پریمیوم 2017

 

شرکت سوبارو یکی از برندهای مطرح ژاپنی بوده که اخیرا خودرو کراس اوور یا بهتر بگوییم هاچ بک کراس ترک 2017 پریمیوم را در بازار عرضه داشت. مدلی با پیشرانه 2.0 لیتری 148 اسب بخاری با گیربکس شش سرعته CVT که می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی ایده آل، طراحی کارآمد، رینگ های 17 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، کراس ترک سوبارو را به مدل ارزشمند جهت حضور در لیست برترین هاچ بک ها تبدیل کرده است.

 

5- فورد فوکوس تیتانیوم 2017

 

شرکت فورد همیشه سعی داشته بهترین ها را به مشتریان خود ارائه دهد از این رو اخیرا تصمیم گرفت فورد فوکوس تیتانیوم 2017 را به کار گیرد. خودرویی هاچ بک 2.0 لیتری 160 اسب بخاری با گیربکس شش سرعته دستی، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی نسبتا کامل، طراحی برگرفته از زبان طراحی فورد، رینگ های 17 اینچی آلومینیومی وبرخی دیگر، فوکوس تیتانیوم 2017 را به خودرو هاچ بک کارآمدی تبدیل کرده است که ارزش خرید بالایی دارد. بسیاری معتقدند که فورد خودروساز مطرحی بوده و چنین نیز محسوب می شود. بنابراین حضور آن در لیست جای تعجبی ندارد.

 

4- تویوتا پریوس 2017

 

شرکت تویوتا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در صنعت محسوب می شود که تاکنون با محصولات خود توانسته بسیار موردتوجه قرار گیرد. یکی از محصولات این خودروساز تویوتا پریوس 2017 هیبریدی و هاچ بک شرکت ژاپنی است. مدلی با پیشرانه  1.8 لیتری 121 اسب بخاری هیبریدی که در کنار گیربکس 2 سرعته CVT می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی مدرن و پیشرفته با رینگ های 15 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، از ویژگی های پریوس 2017 است.

 

3- تویوتا کرولا iM 2017

 

شرکت تویوتا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در صنعت محسوب می شود که تاکنون با محصولات خود توانسته بسیار موردتوجه قرار گیرد. یکی از محصولات این خودروساز تویوتا کرولا iM 2017 با پیشرانه 1.8 لیتری 137 اسب بخاری در کنار گیربکس 2 سرعته CVT است. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی جذاب با رینگ های 17 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، کرولا iM 2017 را به هاچ بک قابل توجهی از برند ژاپنی تبدیل کرده است که ارزش خرید بالایی دارد.

 

2- مزدا 3 گرند تورینگ 2017

 

شرکت مزدا از برندهای مطرح ژاپنی بوده که تاکنون محصولات ارزنده ای را در بازار عرضه داشت. یکی از آنها هاچ بک مزدا 3 گرند تورینگ 2017 بوده که پیشرانه 2.5 لیتری 184 اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک برای آن در نظر گرفته شد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، طراحی شیک با رینگ های 18 اینچی آلومینیومی، سیستم سرگرمی و ایمنی مطلوب و برخی دیگر مزدا 3 گرند تورینگ 2017 را به خودرو قابل کمپانی ژاپنی تبدیل کرده است و باید آن را قابل دانست.

 

1- هوندا سیویک LX 2017

 

هوندا را باید یکی از شرکت های مطرح خودروسازی دانست که تاکنون با محصولاتش همگان را شیفته خود نمود. یکی از تولیدات این شرکت هوندا سیویک LX 2017 بوده که پیشرانه 1.5 لیتری 174 اسب بخاری در کنار گیربکس 2 سرعته اتوماتیک CVT برای آن در نظر گرفته شد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی قابل قبول، طراحی تهاجمی با رینگ های 16 اینچی آلومینیومی، لیست محصولا هوندا سیویک LX 2017 را به خودرو مطرح شرکت ژاپنی تبدیل کرده و ارزش خرید بالایی دارد.

منبع: autobytel
نظر خود را درباره «برترین هاچ بک های سال 2017» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید