کد مطلب: 54711 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی 10 داروخانه ی برتر تهران که آنلاین هم هستند!

معرفی 10 داروخانه ی برتر تهران که آنلاین هم هستند!

اگر همین الان بخواهیم به صورت آنلاین دارو بخریم چه کار باید کنیم؟

زمان مطالعه: 1 دقیقه

میدانستید در تهران بیش از 10 داروخانه وجود دارند که خدمات آنلاین دارند؟ برخی از آنها مزیت های بیشتری هم مانند ارسال رایگان، سرویس دهی 24ساعته و ... دارند. کالاها و داروهای کمیاب و توضیحات متناسب با خود دارو در این وبسایت ها به طور کامل وجود دارند. فکر کنید در دوران کرونا، متوجه میشوید تمام ماسک هایتان را استفاده کرده اید! تصمیم میگیرید ماسک بخرید. اما از طرفی هم ماسکی باقی نمانده تا ضمن خرید حضوری از یک داروخانه ی نزدیکتان از آن استفاده کنید. موقعیت سختی است و شما فکر میکنید که باید ریسک یک بار بدون ماسک رفتن به فضایی آلوده چون داروخانه را بپذیرید. اما لازم نیست. میتوانید همان خرید را آنلاین انجام دهید و خودتان و اطرافیانتان را به خطر نیندازید. پس سر جای خود محکم بنشینید، نه جای نگرانی هست و نه نیاز به جابجایی!

این تنها در رابطه با خرید ماسک و لوازم ضدعفونی بود؛ میدانید که داروخانه ها لوازم بسیاری دارند و ما روزانه ممکن است به آنها احتیاج پیدا کنیم که توصیه ی ما این است که اصلا پایتان را به داروخانه نگذارید ولی با چند کلیک ساده به داروخانه های آنلاین وارد شوید و راحت و آسوده خریدتان را انجام دهید.

عالی نیست؟

ما در آسمونی به فکر شما بوده ایم و 10 داروخانه ی آنلاین برتر سطح شهر تهران در سال 99 را جمع آوری کردیم که میتوانید از وبسایت آنها لوازم بهداشتی و آرایشی و ضدعفونی مخصوص این دوره را به راحتی سفارش دهید. همچنین برخی از آنها هم سرویس اپلیکیشن فعال دارند که در خود وبسایت ها میتوانید مطلع شوید.

نام داروخانه آنلاین: آدرس اینترنتی داروخانه (وبسایت): ساعت کاری
داروخانه دکتر آقابیکی shiderstore.com 8 صبح تا 8 بعد از ظهر
داروشاپ daroo.shop شبانه روزی
مثبت سبز mosbatesabz.com 8 صبح تا 5 بعد از ظهر
داروخانه آنلاین دکتر علیزاده dralizadehsanidrugstore.com شبانه روزی
دارویار ایرانیان   9 صبح تا 6 بعد از ظهر
دکتر شهبازی darookhaneonline.com شبانه روزی
دکتر علی یوسفیان   9 صبح تا 9 بعد از ظهر
فردامارکت fardamarket.com شبانه روزی
داروکده darukade.com شبانه روزی
دارو باکس darobox.com شبانه روزی

 

علاوه بر این لیست که آسمونی تدارک دیده، اگر داروخانه ی آنلاین دیگری هم میشناسید حتما در قسمت نظرات مطرح کنید تا همه استفاده کنند.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «معرفی 10 داروخانه ی برتر تهران که آنلاین هم هستند!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?