کد مطلب:  21384 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کاردستی

کاردستی

آموزش ساخت کاردستی درست کردن کاردستی یکی از کارهای مورد علاقه من میباشد . و حتما برای بسیاری از شما هم  ساخت...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آموزش ساخت کاردستی

درست کردن کاردستی یکی از کارهای مورد علاقه من میباشد . و حتما برای بسیاری از شما هم  ساخت کاردستی جذابیت خاصی دارد که میتوانید اوقات فراغت خود را با آن پر کنید و از این کار لذت ببرید .

درست کردن کاردستی های زیبا و کاربردی  نیاز به تخصص خاصی ندارد و هر شخصی با کمی ایده و تلاش میتواند برای خودش و دوستانش درست کند و حتا از این راه برای خود درآمد خوبی داشته باشد .

من در اینجا ساخت کاردستی های ساده ولی زیبا را برایتان توضیح میدهم ، امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

حتما شما هم میدانید می شود با وسایل و اشیاه گوناگون برای خودمان کاردستی درست کنیم ، کاردستی با پارچه ، کاردستی با نمد ، کاردستی با چوب ، کاردستی با چرم ، کاردستی با کاغد و همچنین کاردستی تزئینی ، شما میتوانید با کلیک کردن بر روی هر گزینه روش ساخت کاردستی مورد علاقه خود را یاد بگیرید . و در  خانه آن را درست کنید.

ساخت انواع کاردستی با وسایل و اشیاء گوناگون
 

کاردستی پارچه ای

کاردستی
کاردستی

پارچه یکی از وسایلی است که میتوان با آن کاردستی گوناگون و زیبایی درست کرد ، و در خانه همه ما پارچه های بی مصرف زیادی پیدا خواهد شد که استفاده خاصی ندارند  و میشود با آن برای خودمان کاردستی های پارچه ای زیبایی درست کنیم ، شما میتوانید در اینجا انواع روشهای ساخت کاردستی با پارچه را یاد بگیرید .

برای دیدن آموزش کلیک کنید

 

کاردستی با چوب

tootoou_hand-crafts
tootoou_hand-crafts

یکی از بهترین وسایلی که میشود با آن کاردستی های زیبا و کاربردی برای خودمان درست کنیم چوب میباشد .

کاردستی های چوبی به دلیل زیبایی خاصی که دارند حتی میشود به عنوان وسیله ای تزئینی خوبی در دکوراسیون خانه مورد استفاده قرار گیرد .

ما در این نوشته ساخت چند کاردستی چوبی را برای شما شرح خواهیم داد .

لطفا برای دیدن آموزش اینجا کلیک کنید

 

کاردستی چرمی

کاردستی
کاردستی

چرم از دیرباز در ساخت وسایل گوناگون مورد استفاده قرار گرفته ، ساخت کاردستی چرمی نیاز به کمی حوصله و خلاقیت بیشتری دارد ، ولی اگر ما کمی صبور باشیم میتوانیم وسایل زیبا و کاربردی  گوناگونی با آن برای خودمان درست کنیم و از آن استفاده کنیم .

برای دیدن آموزش کلیک کنید

 

کاردستی با کاغذ و مقوا

tootoou_hand-crafts
tootoou_hand-crafts

فکر کنم ساده ترین راه برای درست کردن کاردستی برای کودکان استفاده از کاغذ و مقوا خواهد بود ، کاردستی که طرفداران خاص خودش را دارد و اولین چیزی است که هنگام ساختن کاردستی برای کودکان مورد توجه قرار میگیرد .

به شما توصیه میکنم برای درست کردن کاردستی با کاغذ و مقوا ادامه مطلب را حتما ببینید .

ادامه مطلب

 

کاردستی با نمد

کاردستی
کاردستی

کاردستی های نمدی به واسطه زیبایی و سادگی خاصی که دارند در حال حاضر مورد توجه زیادی قرار گرفته . خیلیهای با استفاده از نمد برای خودشان وسایل زیبایی درست میکنند و مورد استفاده قرار میدهند . ما در اینجا چند روش ساخت کاردستی نمدی را توضیح داده ایم ، امیدواریم خوشتان بیاید.

چند روش ساخت کاردستی با نمد .کلیک کنید

 

کاردستی تزئینی

tootoou_hand-crafts
tootoou_hand-crafts

ساخت کاردستی های زیبا و جالب رو من زیاد دوست دارم . کاردستی هایی که بشود در تزئین خانه و اتاق مورد استفاده قرار گیرد . در اینجا براتون چند روش ساخت کاردستی تزئینی رو توضیح خواهم داد ، کاردستی های که خودم خیلی از اونا خوشم اومده

برای دیدن لطفا اینجا کلیک کنید

: برای دریافت مشاوره درباره کاردستی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «کاردستی» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید