کد مطلب: 31102 درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر

مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر

مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر مرکز خریدی در غرب تهران واقع در شهرک گلستان می باشد
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر (tooba chitgar complex) یکی از بزرگترین مراکز خرید بزرگ شهر تهران است. اگر می خواهید با مجتمع تجاری اداری طوبی بیشتر آشنا شوید این بخش آسمونی  را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی کامل این مجتمع تجاری در غرب تهران می پردازیم.

شرایط منطقه ای و محدوده جغرافیایی مجتمع طوبی چیتگر

مرکز خرید طوبی چیتگر تهران

مجتمع تجاری اداری طوبی با زیربنای 105000 مترمربع از جنوب با فاصله 800 متری به اتوبان تهران - کرج و از شمال به اتوبان رسالت با فاصله 1 کیلومتری به اتوبان آزادگان که در آینده نزیک خیابان نسیم شانزدهم بصورت بلوار به اتوبان آزادگان متصل خواهد شد . مجتمع تجاری اداری طوبی در محدوده شهرداری منطقه 22 تهران واقع شده که یکی از شهرداریهای نمونه شهر تهران است.

چشم اندازهای غربی این مجتمع به پارک چیتگر و دریاچه بزرگ مصنوعی خیلج فارس که توسط شهرداری منطقه ساخته شده است. در مجاورت این مجتمع بدلیل آب و هوای مساعد و نزدیک بودن به شهرداری تهران و گسترش فضای شهری و رشد ساخت و ساز برج های مسکونی باعث افزایش جمعیت در این منطقه شده است. یکی دیگر از ویژگیهای این مجتمع نزدیک بودن آن به ایستگاه مترو چیتگر است که با زمان کمتر از 5 دقیقه به این ایستگاه مترو خواهیم رسید.

اهداف اجرای طرح احداث مجتمع طوبی چیتگر

هدف از اجرا و طراحی این مجتمع تجاری اداری، سازماندهی فضای داخلی شهری است که با برنامه های متنوع در یک مکان واحد بتوان نیازهای مصرفی شهروندان را با یک توقف شهری در دسترسشان قرار دهد، تا ضمن کاهش سفرهای درون شهری و حجم ترافیک و اتلاف وقت سبب رونق و حیات بافت منقطه در حال رشد چیتگر شود.

امکانات مجتمع طوبی چیتگر

پاساژ طوبی چیتگر آدرس

واحد های تجاری مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر

مجتمع تجاری، اداری طوبی شامل 700 واحد تجاری با زیربنای کلی 17500 مترمربع در 5 طبقه از همکف تا طبقه پنجم است. فروشگاه های متعدد بهترین، راحترین و کمترین زمان  مشتریان را به کالا در یک مکان می دهد. وجود امکانات رفاهی گوناگون همچون پارکینگ طبقاتی، آسانسور و پله های برقی متعدد، سیستم گرمایش و سرمایش اختصاصی، برندهای معتبر و جهانی، شهربازی سرپوشیده، رستوران های سنتی و فست فود و همه تنها برای ایجاد خریدی راحت را برای مشتریان فراهم میسازد. صرافی طوبی نیز در این طبقات قرار دارد.

واحد های اداری مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر

مجتمع تجاری، اداری طوبی، شامل واحدهای اداری طوبی در دو برج شمالی و جنوبی، در 10 طبقه با 100 واحد آپارتمان اداری با زیربنای کلی 10000 مترمربع  میباشد. این واحدها در طبقه پنجم تا پانزدهم قرار گرفته که امکانات ویژه واحدهای اداری بهره مند هستند. فضایی آرام، سیستمهای حفاظتی، سیستمهای اعلان و اطفای حریق، سیستم برق اضطراری مدرن، سیستم های هوشمندسازی ساختمان  بی ام اس، سیستم گرمایش و سرمایش بصورت چیلر جذبی سقفی از نکات ویژه این واحدها است.

هایپر مارکت مجتمع طوبی چیتگر

هایپر مارکت مجتمع طوبی به مساحت حدودی 8200 هزار متر مربع در طبقه زیر همکف قرار دارد از بزرگترین فروشگاه های “طوبی” است. هایپرمارکت طوبی چیتگر به منظور تسهیل خرید کالاهای روزانه و عرضه کالاها برای مشتریان و ارائه محصولات با کیفیت ایجاد شده است.این فروشگاه از مواد و مصالح مرغوب در بخش های معماری و تأسیسات الکتریکی و الکترونیکی پیشرفته و مدرن استفاده شده است. هایپر مارکت از پر رفت و آمد ترین واحد های این مجتمع خواهد بود، که آسایش و راحتی را برای خانواده ها به ارمغان می آورد.

شهربازی مجتمع طوبی چیتگر

مدیریت مجتمع طوبی با آگاهی به رفاه حال کودکان و خردسالان عزیز و هم چنین فراغت خاطر والدین، به منظور آسایش هر چه بیشتر؛ محیطی بسیار مفرح و سرگرم کننده را برای کودکان فراهم کرده است. شهربازی طوبی چیتگر متشکل انواع وسایل سرگرم کننده مختلف در قالب شهربازی سرپوشیده در طبقه زیرهمکف به مساحت 5000 مترمربع مجتمع مهیا کرده است.

تالارهای پذیرایی مجتمع طوبی چیتگر

تالار های طوبی چیتگر در طبقات 5 و 6 به مساحت کل 3000 مترمربع،  تعداد 5 رستوران مجهز و 2 کافی شاپ در طبقات 4 و 5 بشکل سر پوشیده و سرباز و چشم انداز زیبا گنجانده شده است.

آسانسور و پله برقی مجتمع طوبی چیتگر

به کارگیری سیستم های نوین، سرعت و دقت تاثیری شگرف در کاهش زمان انتظار مشتری را دارد. نوآوریهای پیش بینی شده در پروژه طوبی با فن آوری آسانسورهای هیدرولیک از دیگر گامهای سازنده در رعایت اصول صنعت مدرنیزه می باشد. آسانسورهایی با میزان مصرف کم، عاری از هرگونه مشکل اجرایی و کمترین هزینه سرویس تنها به جهت بوجود آوردن رضایتمندی و استفاده از فن آوری نوین همگام با صنعت روز تهیه شده است. تعداد 16 عدد آسانسور مجهز 10 نفره در 8 نقطه مجتع و همچنین تعداد 18 رشته پله برقی در اطراف Void مرکزی از بارزترین امکانات مجمتع بزرگ طوبی است.

پارکینگ طبقاتی مجتمع طوبی چیتگر

در مجتمع عظیم تجاری اداری طوبی، به منظور رفاه حال مشتریان و سرمایه گذاران تعداد 2000 واحد پارکینگ طبقاتی در 6 طبقه در نظر گرفته شده است.

سایر امکانات مجتمع طوبی چیتگر

  • 18 رشته پله برقی در اطراف VOID مرکزی
  • 2 آسانسور پانوراما در VOID مرکزی
  • 16 عدد آسانسور مجهز 10 نفره در 8 نقطه مجموعه
  • ارتباط هایپر مارکت با پارکینگ از طریق نوار نقاله
  • سیستمهای حفاظتی و امنیتی و دوربین های هوشمند مدار بسته
  • سیستم های اعلان و اطفای حریق
  • سیستم برق اضطراری
  • سیستم تهویه مطبوع با فن کویل های سقفی

 امتیازات مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر

مرکز خرید طوبی چیتگر تهران، اولین مرکز خرید در منطقه 22 شهرداری تهران است که مستعد جوابگویی واقعی نیازهای ساکنین منطقه میباشد. مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر از ابتدای آذر 93 شروع به فعالیت و راه اندازی واحدهای تجاری و اداری شده است و در تابستان 94 افتتاحیه رسمی برگزار شد. و به شریانه ای مهم ارتباطی تهران ازجمله اتوبان های کرج ، کمربندی تهران ، حکیم و همت دسترسی آسان دارد. 

آدرس مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر

  • تهران. شهرک گلستان، بلوار کوهک، جنب خیابان نسیم 16، پلاک ثبتی 2709/1
  • تلفن: 02146084778

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?