کد مطلب:  55245 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امشب سهمیه بنزین شهریورماه واریز می‌شود

امشب سهمیه بنزین شهریورماه واریز می‌شود

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سهمیه بنزین شهریور ماه ساعت ۲۴ امشب در کارت سوخت خودروها شارژ می‌شود.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : فاطمه کاهی با بیان اینکه سهمیه بنزین خودروها بدون تغییر نسبت به ماه‌های گذشته در کارتهای سوخت شارژ خواهد شد، اظهار کرد: سهمیه خودروهای شخصی بنزینی 60 لیتر و دوگانه سوز 30 لیتر لست.

وی با بیان اینکه سقف ذخیره بنزین در کارت های سوخت نیز بدون تغییر و همان 540 لیتر است، گفت: سقف 9 ماهه ذخیره بنزین کارت‌های هوشمند سوخت که پیش از این از شش ماه به 9 ماه افزایش یافته بود، ثابت مانده و از این ماه اعمال خواهد شد.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی توضیح داد: برای خودروهای شخصی سواری، سهمیه بنزین به شرط عبور نکردن از 540 لیتر در کارت ذخیره می‌شود و قابل انتقال به ماه‌های بعد است؛ بدین معنا که سهمیه 60 لیتری ماهانه بنزین افراد در صورت عدم استفاده به صورت خودکار به ماه بعد منتقل می‌شود.

کاهی همچنین گفت: پس از 9 ماه، مازاد 540 لیتر به کارت سوخت شخصی افراد اضافه نمی‌شود؛ بدین معنا که بیش از 540 لیتر در کارت سوخت افراد ذخیره نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، از بامداد روز جمعه 24 آبان که بنزین سهمیه‌بندی شد، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای (ماهانه 60 لیتر برای خودروهای شخصی) از قرار هر لیتر 1500 تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای از قرار هر لیتر 3000 تومان و قیمت بنزین سوپر نیز از قرار هر لیتر 3500 تومان تعیین شد.

: برای دریافت مشاوره درباره امشب سهمیه بنزین شهریورماه واریز می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «امشب سهمیه بنزین شهریورماه واریز می‌شود» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید