کد مطلب:  20557  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فردا؛ برگزاری نشست مجلس و وزارت کشور درباره انتخابات الکترونیکی

فردا؛ برگزاری نشست مجلس و وزارت کشور درباره انتخابات الکترونیکی

به گزارش آسمونی: سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: نشست مشترک مجلس و وزارت کشور...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

farhad-tajari
farhad-tajari

به گزارش آسمونی:

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: نشست مشترک مجلس و وزارت کشور پیرامون انتخابات الکترونیک فردا در وزارت کشور برگزار می‌شود.

فرهاد تجری سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، از برگزاری نشست مشترک اعضای این هیئت با مسئولان وزارت کشور خبر داد و گفت: براساس

برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است فردا (یکشنبه، 26 دی‌ماه) نشست مشترکی بین وزارت کشور و اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات درباره الکترونیکی کردن انتخابات شوراها برگزار شود.

وی افزود: قرار است در این نشست درباره چگونگی برگزاری انتخابات پنجمین دوره شهر و روستا به صورت الکترونیک تصمیم‌گیری شود.

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، اضافه کرد: این نشست در محل ستاد انتخابات وزارت کشور برگزار می‌شود.

شورای نگهبان در جلسه ششم مرداد امسال این نهاد با پیشنهاد وزارت کشور برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا در روز 29 اردیبهشت‌‌ماه سال آینده موافقت کرد.

همچنین وزارت کشور بنا به تقارن ایام خردادماه با ماه مبارک رمضان به شورای نگهبان پیشنهاد کرده بود که انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا زودتر از موعد مقرر برگزار شود که

شورای نگهبان با این پیشنهاد موافقت کرد.

پیشتر، در جلسه‌ای محمد محمودی شاه‌نشین به عنوان رئیس، محمد جواد کولیوند به عنوان نایب رئیس، فرهاد تجری به عنوان سخنگو و بهرام پارسایی نیز به عنوان دبیر هیئت مرکزی نظارت بر

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شده‌اند.

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان نیز پیشتر گفته بود که دولت تلاش دارد انتخابات شوراهای شهر و روستا را به صورت الکترونیک برگزار کند.

پیشتر، محمدجواد کولیوند نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا از احتمال تغییر در زمان ثبت‌‌نام کاندیداهای انتخابات شهر و روستا با ارائه طرح اصلاحی به هیئت‌رئیسه پارلمان خبر داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره فردا؛ برگزاری نشست مجلس و وزارت کشور درباره انتخابات الکترونیکی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «فردا؛ برگزاری نشست مجلس و وزارت کشور درباره انتخابات الکترونیکی» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید