کد مطلب: 53724 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فردا؛ آخرین مهلت آزادسازی سهام عدالت

فردا؛ آخرین مهلت آزادسازی سهام عدالت

طبق آخرین زمان اعلامی توسط سازمان خصوصی سازی، فردا 15 خرداد آخرین مهلت انتخاب روش مدیریت سهام عدالت است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فردا؛ آخرین مهلت آزادسازی سهام عدالت - Tomorrow Deadline for release of equity shares فردا؛ آخرین مهلت آزادسازی سهام عدالت - Tomorrow Deadline for release of equity shares

به گزارش آسمونی : از 9 اردیبهشت بود که با فرمان رهبر انقلاب آزادسازی سهام عدالت آغاز شد و سازمان خصوصی سازی با اعلام رسمی سایت خود به آدرس SAMANESE.IR زمینه را برای انجام عملیات آزادسازی به روش مستقیم و غیرمستقیم آماده کرد.

طبق آخرین آمار اعلام شده توسط سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت، تاکنون 13 میلیون و 500 هزار نفر روش مستقیم را انتخاب کرده اند. همچنین به تعداد 35 میلیون نفر هم هنوز روش غیر مستقیم برای آن‌ها انتخاب شده است که از این میان، 2 میلیون نفر هم فوت شده اند.

سازمان خصوصی سازی، ابتدا زمان آزادسازی را 8 خرداد اعلام کرده بود، اما با درخواست‌های عمومی این تاریخ را تا 15 خرداد تمدید کرد. البته هنوز خبری مبنی بر تمدید این مهلت اعلام نشده است و به گفته حسین فهیمی، سخنگوی آزادسازی سهام عدالت هنوز تصمیمی برای تمدید مجدد گرفته نشده است.

اما گویا این ظرفیت همچنان برای تمدید این مهلت وجود دارد و امکان دارد در صورت صلاحدید مسئولان این زمان هم تمدید شود. اما فعلا فردا 15 خرداد به عنوان آخرین مهلت برای آزادسازی سهام عدالت اعلام شده است.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «فردا؛ آخرین مهلت آزادسازی سهام عدالت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?