فیلم تام و جری آماده اکران برای کودکان دیروز و بزرگسالان ام | آسمونی
کد مطلب: 56681 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیلم تام و جری آماده اکران برای کودکان دیروز و بزرگسالان امروز!

فیلم تام و جری آماده اکران برای کودکان دیروز و بزرگسالان امروز!

فیلم تام و جری تابستان 2021 قرار است اکران شود که احتمالا نیمی از جهان مصمم به دیدن آن خواهد بود!
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تام و جری سریال محبوب کودکان با نزدیک به 150 اپیزود قدیمی است که تمام جهان حتما حداقل چند قسمت از آن را دیده اند. این سری کارتونی بامزه و سرگرم کننده در سال 1940 توسط ویلیام هانا و جوزف باربرا ساخته شد که حول محور درگیری ها و دوستی شیرین یک موش و گربه است.

تام و جری
تام و جری

حالا خبر جالب و خوشحال کننده برای کودکان دیروز این است که این کارتون در سال 2020 به صورت لایو-اکشن ساخته شده! و در تابستان 2021 نیز اکران خواهد شد. مانند شیرشاه و دیو و دلبر و مولان و بسیاری کارتون قدیمی دیگر که در این سالهای اخیر بازسازی شدند، تام و جری نیز به این مرحله رسید.

این لایو-اکشن تام و جری با بازی کلویی مورتز در نقش یک برنامه ریز مراسم عروسی است که جری برایش دردسر درست کرده و سعی بر بیرون کردن جری از تالار را دارد. این انیمیشن به کارگردانی تیم استوری و تهیه‌کنندگی کریس دفاریا ساخته شده است و بعد از سال 1940 یکی از فیلم های طولانی از این سریال کودکان است که اکنون بزرگسالان سراسر جهان را به وجد آورده.

داستان انیمیشن از چه قرار است؟

در این فیلم خواهیم دید که کشمکش های قدیمی تام و جری پس از یک قرن دوباره زنده میشوند و این بار تام از طرف خانم برنامه ریز، ماموریت بیرون کردن جری از تالار و مجلس عروسی را دارد اما در ادامه برای شکست یک دشمن بزرگتر که در تالار هتل کار میکند هر3 آنها با هم متحد شده و اتفاقات عجیب و جالبی را مانند قدیم رقم میزنند.

در زیر چند تصویر از این انیمیشن میبینیم:

تام و جری
تام و جری
تام و جری
تام و جری
تام و جری
تام و جری

آسمونی پیشنهاد میکند تا تابستان 2021 که این انیمیشن اکران میشود، تبلیغ ویدیویی اش را ببینیم تا ذوق و شوق کودکانه خود را احیا کنیم!

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره فیلم تام و جری آماده اکران برای کودکان دیروز و بزرگسالان امروز! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «فیلم تام و جری آماده اکران برای کودکان دیروز و بزرگسالان امروز!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?