کد مطلب:  52326 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شینزو آبه : احتمال تعویق المپیک توکیو وجود دارد

شینزو آبه : احتمال تعویق المپیک توکیو وجود دارد

نخست وزیر ژاپن گفت: اگر شرایط برای برگزاری المپیک 2020 توکیو وجود نداشته باشد این بازی‌ها به زمان دیگری موکول می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال تعویق المپیک توکیو وجود دارد - Tokyo Olympics may be delayed
احتمال تعویق المپیک توکیو وجود دارد - Tokyo Olympics may be delayed
احتمال تعویق المپیک توکیو وجود دارد - Tokyo Olympics may be delayed

به گزارش آسمونی : به نقل از رویترز، وضعیت برگزاری مسابقات المپیک 2020 توکیو به علت شیوع ویروس کرونا مشخص نیست، اما شینزو آبه نخست وزیر ژاپن ابراز امیدواری کرد که کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) هرچه سریع‌تر درباره برگزار شدن یا نشدن  المپیک 2020 تصمیم‌گیری کند.

با توجه به اینکه فدراسیون‌ها و کشور‌های مختلف خواهان تعویق مسابقات المپیک توکیو شدند به همین علت به نظر می‌رسد که موضع کمیته بین‌المللی  المپیک  (IOC) تغییر کرده است و مسئولان این کمیته قصد دارند که درباره تغییر زمان برگزاری المپیک تا 4 هفته آینده تصمیم‌گیری کنند.

شینزو آبه نخست وزیر ژاپن درباره این مطلب، گفت: به نظرم بهتر است هرچه سریع‌تر درباره تعویق بازی‌های المپیک تصمیم‌گیری شود و کمیته بین‌المللی المپیک  باید در این مورد تصمیم نهایی را اتخاذ کند.آبه بیان کرد: اگر شرایط برای برگزاری کامل المپیک 2020 به علت  شیوع بیماری کرونا وجود نداشته باشد، ممکن است این بازی‌ها به زمان دیگری موکول شوند.

او افزود: لغو المپیک 2020 جزو گزینه‌ها نیست، اما اگر شرایط سخت شوند، ممکن است برای ما چاره‌ای جز به تعویق انداختن مسابقات وجود نداشته باشد.

نخست وزیر ژاپن بیان کرد: دیدگاه‌های خود را به یوشیرو موری، رئیس برگزار کننده بازی‌های المپیک 2020 توکیو انتقال داده و او نیز موضوع را با توماس باخ رئیس IOC در میان گذاشته است.

به هر حال با توجه به سرعت انتشار ویروس کرونا این احتمال وجود دارد شمار مبتلایان به کرونا در کشور  ژاپن به 530 نفر افزایش پیدا کند.   همچنین تا روز گذشته، شمار مبتلایان به کرونا در ژاپن 130 نفر بود و 4 نفر هم جان خود را از دست داده‌اند.آبه اعلام کرد: از تمام مسافرانی که از آمریکا به  ژاپن وارد شوند، از جمله شهروندان ژاپنی که قصد بازگشت به کشور خودشان را دارند، خواسته شد 14 روز به قرنطینه بروند. در ژاپن دولت تقریبا از هر 3 نفر یک نفر را ملزم به ماندن در خانه کرده تا روند انتشار ویروس کرونا را مهار کند.

: برای دریافت مشاوره درباره شینزو آبه : احتمال تعویق المپیک توکیو وجود دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «شینزو آبه : احتمال تعویق المپیک توکیو وجود دارد» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید