کد مطلب: 43450 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گره‌زدن همه مشکلات کشور با تحریم غلط است

گره‌زدن همه مشکلات کشور با تحریم غلط است

به گزارش آسمونی:آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی ظهر شنبه در دیدار عده‌ای از گروه‌های تبلیغی استان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

گره‌زدن همه مشکلات کشور با تحریم غلط است
گره‌زدن همه مشکلات کشور با تحریم غلط است

به گزارش آسمونی:آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی ظهر شنبه در دیدار عده‌ای از گروه‌های تبلیغی استان مازندران که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی از خطرات فراوانی گذر کرده است، افزود: وضعیت کنونی آمریکا و همپیمانانش در منطقه در حال حرکت به سوی سرازیری است.

وی بیان کرد: می‌توان با توکل به خدا، تبعیت از رهبری و وحدت مردم و خودباوری مسئولان، مشکلات کشور را حل کرد.

استاد سطوح عالی حوزه با بیان اینکه آمریکا با تمام قدرت خود برای شکست ملت ایران به میدان آمده است، افزود: آمریکا با وجود تمام تلاش‌های خود باید بداند که به اهداف شوم خود در ایران نخواهد رسید.

وی با اشاره به پیشرفت معنویت در ایران، افزود: دشمنان هنوز مردم متدین و اصیل ایران را نشناخته‌اند که چگونه در برابر ظلم مقاومت می‌کنند.

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه در رأس انقلاب اسلامی رهبری شجاع قرار دارد که با توکل به خداوند نقشه‌های شوم دشمنان را شناخته و با آن مقابله می‌کند، گفت: مسئولان باید آگاه باشند و با توجه به نظرات مقام معظم رهبری به انجام امور بپردازند.

وی گره زدن همه مشکلات کشور با تحریم را امری غلط دانست و افزود: می‌توان مشکلات را با مدیریت، نظارت و مصرف صحیح کالاها برطرف کرد.

منبع: مهر

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «گره‌زدن همه مشکلات کشور با تحریم غلط است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?