کد مطلب:  10827 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امروز پرترافیک‌ترین روز تاریخ اینترنت خواهد بود / عرضه رایگان ویندوز 10

امروز پرترافیک‌ترین روز تاریخ اینترنت خواهد بود / عرضه رایگان ویندوز 10

ویندوز 10 به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و کاربران ویندوز 7 و ویندوز 8 بدون پرداخت هزینه به ویندوز 10 بروز رسانی می‌شوند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ،امروز، روز مایکروسافت است. ویندوز 10 به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و کاربران ویندوز 7 و ویندوز 8 بدون پرداخت هزینه به ویندوز 10 بروز رسانی می‌شوند. تحلیل‌گران معتقدند که امروز پرترافیک‌ترین روز در تاریخ اینترنت خواهد بود.قرار بود ارتقاء ویندوز 7 و 8 از حدود یک ساعت دیگر آغاز شود اما مایکروسافت کمی پیش از موعد این عملیات را برای برخی از کاربران شروع کرده است و بسیاری در حال ارتقاء یا نصب نسخه‌ی جدید ویندوز هستند. ویندوز 10 سیستم‌عامل تمام و کمال مایکروسافت است که این بار بر پایه‌ی انتقادات و درخواست‌های کاربران توسعه داده شده و از جنبه‌های مختلف شاخص به نظر می‌رسد. در ویندوز 10 شاهد مرورگر جدید، دستیار صوتی، بازگشت منوی استارت و صدها قابلیت جدید یا بهبود یافته هستیم.

دن ری‌برن یکی از تحلیل گران موسسه‌‌ی Frost & Sullivan معتقد است که بدلیل حجم بالای ترافیکی که صرف ارتقاء به ویندوز 10 می‌شود، امروز پرترافیک‌ترین روز اینترنت خواهد بود. برخی نیز باور دارند که حتی با وجود تدابیری که مایکروسافت برای حجم بالای ترافیک امروز اندیشیده اما، بسیاری برای ارتقاء به نسخه‌ی جدید ویندوز به مشکل برخورد خواهند کرد.براساس گزارش‌ها، مایکروسافت 40 ترابیت در ثانیه برای این منظور در سرویس‌های CDN رزرو کرده است. برای مقایسه بهتر جالب است بدانید که اپل برای پوشش زنده‌ی آخرین کنفرانس خود 8 ترابیت در ثانیه رزرو کرده بود. هر کدام از کاربران ویندوز برای ارتقاء به Windows 10 باید حداقل 3 گیگابایت دانلود کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره امروز پرترافیک‌ترین روز تاریخ اینترنت خواهد بود / عرضه رایگان ویندوز 10 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «امروز پرترافیک‌ترین روز تاریخ اینترنت خواهد بود / عرضه رایگان ویندوز 10» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید