کد مطلب: 57580 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نکاتی درمورد تربیت فرزند پسر

نکاتی درمورد تربیت فرزند پسر

متاسفانه عقاید غلطی در تربیت پسر بچه ها وجود دارد که سعی میشود به چند مورد کوتاه اشاره شود
زمان مطالعه: 1 دقیقه


بنام یگانه عالم


متاسفانه عقاید غلطی در تربیت پسر بچه ها وجود دارد که سعی میشود به چند مورد کوتاه اشاره شود:

قطعا دوست دارید همسرتون در کارهای خونه و بچه داری کمکتون کند پس از همین الان به فرزند خود کمک در خانواده و به همسر را آموزش دهید در واقع همکاری کردن و همیاری
ابراز احساسات را به فرزند خود بیاموزید تابیان عشق وعلاقه به همسر را یاد بگیرد زیرا خانمها نیاز به شنیدن و ابراز وبیان عشق رادارند.
در دوران کودکی فرزند خود را به رنگهای خاص و وسایل بازی خاصی محدود نکنید ازهمه رنگ برای فرزندتان لباس بخرید وحتی برایش عروسک بگیرید تا در اینده بغل کردن بچه و بچه داری را یاد بگیرد.
پسرها نیاز دارند تا روزی حداقل یکی دو ساعت بازی حرکتی مثل پریدن ودویدن و بالا و پایین رفتن رو انجام بدهند و عضلاتشون قویتره و زودتر از دخترهامی ایستند و راه میروند

پسرها میتونن به اندازه دخترهاحتی بیشتر از آنها احساسی باشند و روزی صدبار بهتون بگن: مامان دوست دارم.
و شما هم از بیان احساسش استقبال کنید و هرشب موقع خواب او را ببوسید و بهش بگید که دوسش دارید.
پسرها بیشتر سمت مادر گرایش دارند پس شما میتوانید به راحتی به او آموزش دهید که چگونه رفتار کند و با دنیای خودش وجنس مخالفش اشنا شود.

به پسربچه هاتون توضیح اضافه ندیدوقتی میخواهید بااوصحبت کنید کوتاه، صریح و واضح باشدتوضیح اضافه کلافشون میکندانهافقط یک دقیقه اول را خوب گوش میدهند وبعدازاین تایم دیگر توجهی به هیچ چیزی ندارند گویی دیگر چیزی نمیشنوند حتی این مورد درباره آقایون صادق است.


(سارافلاحی-کارشناس ارشد روانشناسی)

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

02144704941

معرفی نویسنده:

سارا فلاحی (کارشناس ارشد روانشناسی) مطلب خواندنی و آموزشی در زمینه های سبک زندگی، خانواده، همسرداری، فرزندداری، ازدواج، آداب، اخلاق و روانشناسی.

ثبت نظر درباره «نکاتی درمورد تربیت فرزند پسر»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?