کد مطلب:  2175 
7 نظر
7 نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
نکاتی برای خانمهای قد بلند و قد کوتاه

نکاتی برای خانمهای قد بلند و قد کوتاه

خانم های قد کوتاه: اگر شما، قد کوتاهی دارید، نباید از لباس هایی که طرح های افقی دارند استفاده کنید. همین...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

خانم های قد کوتاه: 
اگر شما، قد کوتاهی دارید، نباید از لباس هایی که طرح های افقی دارند استفاده کنید. همین طور، متفاوت بودن رنگ لباس های شما با یکدیگر، و یا استفاده از شلوارهای بگی و جلیقه های دولایه،متناسب با اندام شما نیست، سعی نکنید شلواری به پا کنید که بیش از حد، بلند است چون فقط باعث جلب توجه افراد، به کوتاهی قد شما می شود. 

 

به طور کلی توصیه می کنیم از سایزبندی لباس های دختران نوجوان استفاده کنید و یک ژاکت یک دکمه که تا بالای کمر شما می رسد، انتخاب کنید. اگرا ز لباس های هم رنگ استفاده کنید که تا اندازه ا ی هم تنگ باشند، شما قد بلندتر به نظر می رسید. همین طور پوشیدن دامن و کمربند و کفشی که در یک درجه رنگ بندی قرار دارند، قد شما را بلندتر جلوه خواهد داد. 

 

خانم های قد بلند: 
استفاده ا ز لباس های با طرح های عمودی وسر تا پا یک رنگ به همراه کیف دستی های کوچک و گردنبند و گوشواره های ریز، باعث درشت تر شدن شما می شوند. همچنین بهتر است از کفش های پاشنه کوتاه ا ستفاده کنید تا کفش های کاملا تخت و اگر کفش پاشنه کوتاه شما با یک دامن حاشیه دار(که این حاشیه در کنار دکمه دامن یا لبه پایین دامن واقع شده) همراه شود، اندام شما بسیار متناسب و زیبا خواهد شد.توصیه می کنیم شلوارهای راسته و یا سه ربع(که تا ساق پا می رسند) بپوشید و از حمل کردن کیف دستی های بسیار بزرگ و یا کیف های(دوشی) نترسید، چون با سر و وضع شما کاملا هماهنگ است. 

 

خانم هایی با بالا تنه بزرگ: 
خانم هایی که بالاتنه بزرگ و برجسته دارند، بهتر است لباس هایی با طرح های شلوغ و رنگارنگ استفاده نکنند، همچنین کمربندهای خیلی ظریف برای ا ین خانم ها مناسب نخواهد بود. اگر شما بالاتنه برجسته ا ی دارید سعی کنید از پوشیدن بلوزهایی که نقوش پر زرق و برق و یا طرح های بزرگ دارند، خودداری کنید و به دنبال بلوزهایی جمع و جور با پارچه های مات و یقه هفت باشید. رنگبلوز انتخابی شما بهتر است تیره باشد و در مورد شلوار متناسب با اندام شما هم باید بگوییم که شلوارهای پاچه گشاد، و یا دامن های بلند بسیار برازنده شماست؛ استفاده از یک دستمال گردن با طرحی ساده زیبایی لباس های شما را تکمیل می کند. 

 

خانم هایی با بالاتنه کوچک: 
اگر بالاتنه شما کوچک است، سعی نکنید با پوشیدن لباس زیر اسفنجی، مشکل خود را جبران کنید. با پوشیدن لباس های زیبا که کمربند ظریفی داشته باشند، و یا کت های کمر باریک، و نیز بلوزهای رنگ روشن که رنگ آن با شلوار یا دامن شما متفاوت باشد، این مشکل حل خواهد شد. 

 

خانم هایی با پایین تنه بزرگ:
شمانباید ا ز دامن هایی که تنها یک برش خورده ا ند،ا ستفاده کنید. پوشیدن شلوارهای چسبان و تنگ، با کفش های تخت و یا دامن هایی که تا سر زانو می رسند و مدل آنها (کلوش ) می باشند، نیز اصلا برازنده شما نیست. همچنین شما نباید از شلوارهایی که در کناره هایش جیب دارند، و کت ها و جلیقه هایی کوتاه استفاده کنید.از پوشیدن بلوزهای رنگ روشن که تا کمر شما می رسند بپرهیزید. پوشیدن شلوار با پارچه های براق و چرم به همراه کفش های پاشنه بلند و باریک هم برای شما مناسب نیست. همچنین شما نباید شلوارهای بگی یا مردانه بپوشید؛ همانطور که پوشیدن دامن کوتاه باعث بزرگ تر جلوه دادن هیکل شما می شود، شلوارهای مردانه و بگی نیز، برای شما نامتناسب هستند. شما می توانید ا ز شلوار و یا دامن تیره رنگ استفاده کنید چون رنگ تیره لباس باعث کوچک تر به نظر رسیدن ا ندام شما می شود. 

 

خانم های شکم بزرگ: 
اگر شما شکم بزرگی دارید، بهتر است از لباس هایی که پارچه نازکی دارند استفاده نکنید همچنین پوشیدن بلوزهایی که طرح های درشت دارند و یا دارای گل های ریز هستند، باعث بدهیکل شدن شما می شوند. کلا شما نباید از لباس های کشی که جذب بدنتان است استفاده کنید و می توانید با پوشیدن دامن های زیپ دار با رنگ تیره و مات شکم خود را به داخل جمع کنید.شما باید ژاکت هایی بپوشید که بلند هستند و روی شکم شما را می پوشانند تا در کل اندام شما باریک تر به نظر آید. 

 

خانم هایی با ساق و مچ پای چاق: 
بهتر است از دامن هایی که تا زیر قوزک پا ارتفاع دارند استفاده کنید. اگر سایز لباس های شما 4 و یا کمتر است، از کفشی استفاده کنید که حداکثر 6 سانتی متر ارتفاع پاشنه آن باشد، در غیر این صورت نامتعادل خواهید بود. همین طور از کفش هایی استفاده کنید که بندهای پهنی داشته باشند، چون بند نازک کفش می تواند چاقی پا را چند برابر نشان دهد

: برای دریافت مشاوره درباره نکاتی برای خانمهای قد بلند و قد کوتاه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «نکاتی برای خانمهای قد بلند و قد کوتاه» در کادر زیر بنویسید :

2 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید