کد مطلب:  18914 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زمانی: مطالبات بازیکنان هفته آینده پرداخت می‌شود/ منصوریان گزارش 10 هفته لیگ را به هیئت مدیره ارائه کرد

زمانی: مطالبات بازیکنان هفته آینده پرداخت می‌شود/ منصوریان گزارش 10 هفته لیگ را به هیئت مدیره ارائه کرد

به گزارش آسمونی، درباره جلسه امروز (سه‌شنبه) هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: مباحث زیادی در این جلسه مطرح شد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، درباره جلسه امروز (سه‌شنبه) هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: مباحث زیادی در این جلسه مطرح شد یکی از بحث‌ها گزارش ذی‌حساب باشگاه و هزینه انجام شده بود. رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه گزارشی از هزینه‌ها به هیئت مدیره ارائه کرد. 

139505260856146798395084
139505260856146798395084

وی افزود: مورد بعدی گزارشی بود که علیرضا منصوریان در ارتباط با 10 هفته لیگ برتر و 2 دیدار جام حذفی به هیئت مدیره ارائه کرد. سرمربی استقلال همچنین در خصوص برنامه‌های آینده استقلال، بازی‌های پیش‌رو و مسائل مختلف فنی صحبت‌های خوبی را انجام داد، ما نیز از تلاش او همکارانش و بازیکنان تشکر کردیم. 

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص مطالبات بازیکنان تصریح کرد: قرار شده که هفته آینده درباره مطالبات بازیکنان اقدام و پرداخت شود. این کار توسط مدیرعامل باشگاه پیگیری می‌شود تا مطالبات بازیکنان هفته آینده پرداخت شود. 

زمانی در پایان عنوان کرد یکی دیگر از موارد مطرح شده مربوط به تیم بانوان استقلال بود که قرار است افتخاری بررسی‌های لازم را انجام داده تا برای تقویت تیم‌های بانوان استقلال اقدام شود. 

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره زمانی: مطالبات بازیکنان هفته آینده پرداخت می‌شود/ منصوریان گزارش 10 هفته لیگ را به هیئت مدیره ارائه کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زمانی: مطالبات بازیکنان هفته آینده پرداخت می‌شود/ منصوریان گزارش 10 هفته لیگ را به هیئت مدیره ارائه کرد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید