کد مطلب: 24900 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
راموس: مورینیو تغییری در کارنامه ام ایجاد نکرد؛ احتمال انتقالم به منچستر یونایتد وجود داشت

راموس: مورینیو تغییری در کارنامه ام ایجاد نکرد؛ احتمال انتقالم به منچستر یونایتد وجود داشت

سرخیو راموس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با منچستر یونایتد در سوپرکاپ اروپا شرکت کرد و به سوالات...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
راموس: مورینیو تغییری در کارنامه ام ایجاد نکرد؛ احتمال انتقالم به منچستر یونایتد وجود داشت
راموس: مورینیو تغییری در کارنامه ام ایجاد نکرد؛ احتمال انتقالم به منچستر یونایتد وجود داشت

سرخیو راموس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با منچستر یونایتد در سوپرکاپ اروپا شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش آسمونی، کاپیتان رئال مادرید در صحبت های پیش از بازی در ورزشگاه ملی فیلیپ آرنا گفت:

بستن بازوبند کاپیتانی در چنین مسابقه ای، مثل همیشه افتخار بزرگی است. کاپیتانی این تیم، هر بار که وارد میدان می شوم، فارغ از مسابقه، یک مزیت است. ما قراری با تاریخ داریم و این شانس وجود دارد که عنوان دیگری به تالار افتخارات خود اضافه کرده و آن را به هواداران تقدیم کنیم. خیلی مشتاق این مسابقه هستیم. دو تیم بزرگ مقابل هم قرار خواهند گرفت. آنها ترکیب بسیار کاملی از بازیکنان بزرگ دارند و ما برای اینکه جام قهرمانی را به خانه ببریم، سعی در ارائه بهترین عملکردمان خواهیم داشت.

 

آشنایان قدیمی:

همیشه شناخت حریف مهم است چون احتمال کم شگفت زدگی از تاکتیک یا استراتژی حریف را از بین می برد. اما در فوتبال فکر می کنم تیم بهتر، بازی خود را به حریف تحمیل می کند. ما حریف را بررسی کرده ایم اما اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد و از این لحاظ مثل یک بخت آزمایی است چون چیز هایی هست که نمی توانید خود را برای آن آماده کنید. هرچند مشخصاً شناخت حریف برای ما یک مزیت و امتیاز است.

 

بیـل:

او امروز بازیکن رئال مادرید است و ما از حضور او خوشحالیم. هرکس در مورد آینده اش تصمیم می گیرد و هیچکس نمی تواند نظری بدهد. در ماه آگوست هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما ما آرام هستیم چون او در تیم ماست و بازیکن بزرگی است و ما دوست داریم که بهترین ها را در اختیار داشته باشیم.

 

 

کریستیانو رونالدو:

او برای تیم ما بازیکن بسیار مهمی است و فارغ از تعداد روز هایی که تمرین کرده، مهم است که با تیم سفر می کند. نقش او با سایر بازیکنان کاملاً متفاوت است و حضورش همیشه خوب است، و اینکه بازی کند یا نه، یک تصمیم فنی است.

 

تفاوت ها با رئال مادرید زمان مورینیو:

یک تیم بسته به مربی که در اختیار دارد، کاملاً تغییر می کند. هر مربی سیستم و شخصیت متفاوتی دارد و بازیکنان و نحوه مدیریت رختکن نیز فرق می کند. هرکدام بهتر یا بدتر، تفاوت هایی دارند. به نظرم زیدان رختکن تیم را خیلی خوب می فهمد، هرچند واقعیت این است که مورینیو تجاربی دارد که زیدان قبلاً نداشت. آنها دو مربی بزرگ هستند و در حال حاضر از اینکه زیدان را داریم، خوشحالیم.

 

دوران مورینیو:

فکر نمی کنم تغییری در کارنامه ام ایجاد کرده باشد. او یکی از مربیان متعدد در کارنامه حرفه ای من است. از تمام مربیانم چیز هایی یاد گرفته ام، حتی در آکادمی سویا، و از ژوزه هم چیز های خوبی یاد گرفتم که قدردانی می کنم.

 

شایعات گذشته:

در گذشته احتمال انتقالم به منچستر یونایتد وجود داشت، اما در نهایت وضعیت درست شد و از امضای آخرین قراردادم با رئال مادرید خوشحال بودم. از علاقه منچستر یونایتد تشکر می کنم، باشگاهی که به نظرم اصیل است، اما وقتی مقابل آنها قرار می گیریم، با تمام توان برای شکستشان تلاش می کنیم.

منبع: 90tv

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «راموس: مورینیو تغییری در کارنامه ام ایجاد نکرد؛ احتمال انتقالم به منچستر یونایتد وجود داشت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?