کد مطلب:  53261 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هیچگونه مدرک علمی مبنی بر ضعیف شدن کرونا وجود ندارد

هیچگونه مدرک علمی مبنی بر ضعیف شدن کرونا وجود ندارد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: هیچ سند و مدرک علمی مبنی بر ضعیف شدن ویروس وجود ندارد و موارد مثبت این بیماری در حال افزایش است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هیچگونه مدرک علمی مبنی بر ضعیف شدن کرونا وجود ندارد - There is no scientific evidence that Corona is weak
هیچگونه مدرک علمی مبنی بر ضعیف شدن کرونا وجود ندارد - There is no scientific evidence that Corona is weak
هیچگونه مدرک علمی مبنی بر ضعیف شدن کرونا وجود ندارد - There is no scientific evidence that Corona is weak

به گزارش آسمونی : دکتر محمود حسین پور افزود: افرادی که به علائم کرونا دچار می‌شوند، هر چه زودتر به مراکز سرپایی کووید 19 مراجعه کنند.وی اظهار کرد: این مراکز به‌صورت صبح و بعدازظهر فعال و در خدمت مردم هستند تا افراد مشکوک به کرونا بتوانند خیلی سریع آزمایش بدهند و بیماری آنان زودتر تشخیص داده شود که به سمت بیماری خطرناک نرود.

حسین پور با اشاره به اینکه بررسی‌های نشان می‌دهد متأسفانه 24 درصد افرادی که آزمایش آن‌ها مثبت شده، خانه‌دار هستند و بیماری از طریق فرزندان و یا همسرشان به آنان منتقل‌شده است، اظهار کرد: بنابراین‌ تمامی افراد به‌عنوان یک بمب زیستی می‌توانند ناقل باشند و اگر در مراودات اجتماعی، موازین بهداشتی را رعایت نکنند، مسبب ابتلای عزیزترین‌های خود می‌شوند.وی ادامه داد: همه باید توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند، حتی‌المقدور از منزل خارج نشوند و در صورت خروج از منزل، حتماً از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی را نیز رعایت کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه کرد: هیچ سند و مدرک علمی مبنی بر ضعیف شدن ویروس وجود ندارد و موارد مثبت این بیماری در حال افزایش است، دلیل کاهش تعداد بیماران بدحال و کاهش موارد بستری در بیمارستان، شناسایی افراد کرونا مثبت بدون علامت یا همان ناقلین ویروس است.

وی با اشاره به اینکه خود مراقبتی و رعایت فاصله اجتماعی، مهم‌ترین راهکار پیشگیری از ابتلا به کروناست، عنوان کرد: 11 تیم‌های نظارتی در سطح استان هرمزگان فعال هستند که یک هزار و 461 واحد مورد بازدید قرار گرفته و از این تعداد 9 واحد به علت عدم رعایت موازین بهداشتی و رعایت نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی تعطیل و پلمب شدند و برای 261 مورد نیز اخطاریه 48 ساعته صادرشده است.حسین پور افزود: جابه جایی بین شهرها فوق‌العاده خطرناک است، افرادی که بین شهرها جابجا شده یا اینکه از خارج کشور وارد می‌شوند، حتماً توصیه‌ها را رعایت کنند و دو هفته در قرنطینه باشند.

وی اظهار کرد: کسانی که در قرنطینه بسر می‌برند، خوب می‌دانند که برای حفظ سلامت خود باید توصیه‌ها را رعایت کنند و از پذیرش میهمان خودداری کنند، رعایت این مهم برای سلامت خانواده و سلامت اطرافیان ضروری است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بیان کرد: فاصله‌گذاری فیزیکی یک اصل مهم است که اگر رعایت نشود، مجبوریم قرنطینه شهری و کنترل رفت‌وآمدهای برون‌شهری را تشدید کنیم و محدودیت‌های بیشتری برای مردم قائل شویم.

: برای دریافت مشاوره درباره هیچگونه مدرک علمی مبنی بر ضعیف شدن کرونا وجود ندارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «هیچگونه مدرک علمی مبنی بر ضعیف شدن کرونا وجود ندارد» در کادر زیر بنویسید :

8 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید