کد مطلب: 54538 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساعت کار مراکز تعویض پلاک افزایش یافت

ساعت کار مراکز تعویض پلاک افزایش یافت

رییس شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا اعلام کرد: ساعت بسته شدن درب کلیه مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور(خودرو و موتورسیکلت) از روز دوشنبه تاریخ 99/4/30 تا اطلاع ثانوی تا ساعت 1600 افزایش یافته است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سرهنگ علی محمدی گفت: ساعت بسته شدن درب کلیه مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور (خودرو و موتورسیکلت) از روز دوشنبه تاریخ 3099/4/30 تا اطلاع ثانوی تا ساعت 1600 افزایش یافته است.

رییس شماره گذاری پلیس راهور ناجا افزود ؛ با توجه به افزایش انتشار مجدد ویروس منحوس کووید 19 و حجم مراجعین به مراکز تعویض پلاک و به جهت جلوگیری از انتقال و شیوع ویروس مذکور، برای رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و همچنین تسهیل و تسریع در ارائه خدمات شماره گذاری به متقاضیان و جلوگیری از ازدحام و تراکم کاری، ساعت بسته شدن درب کلیه مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور(خودرو و موتورسیکلت) از روز دوشنبه تاریخ 99/4/30 تا اطلاع ثانوی تا ساعت 1600 افزایش یافته و در صورت وجود صف تا آخرین نفر خدمات ارائه می گردد.

وی افزود: روسای پلیس راهور استان ها می توانند در استان هایی که از لحاظ انتشار ویروس کرونا در ضعیت سفید قرار داشته و یا از لحاظ حجم مراجعین در شرایط عادی باشند، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در ساعت اداری، بدون افزایش ساعت، از ساعت 700 الی 1400 خدمات رسانی نمایند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «ساعت کار مراکز تعویض پلاک افزایش یافت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?