کد مطلب:  24029 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروع به کار شوراهای جدید 12 شهریور

شروع به کار شوراهای جدید 12 شهریور

به گزارش آسمونی : رئیس شورای عالی استان‌های کشور گفت: براساس قوانین موجود در حال حاضر تاریخ آغاز به کار دور...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : رئیس شورای عالی استان‌های کشور گفت: براساس قوانین موجود در حال حاضر تاریخ آغاز به کار دور جدید شورای عالی شهر و روستا 12 شهریور می‌باشد.

مهدی چمران صبح امروز در چهل و یکمین اجلاس این شورا ضمن سخنانی در خصوص زمان آغاز به کار شوراها در دوره پنجم گفت: زمان آغاز شوراها در حال حاضر با قانون قبلی و همان تاریخ 12 شهریور است.

شروع به کار شوراهای جدید 12 شهریور
شروع به کار شوراهای جدید 12 شهریور

وی افزود: البته تاریخ 12 مرداد برای آغاز به کار شوراهای شهر و روستا پیش از این توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است که در حال حاضر این مصوبه مجلس به شورای نگهبان رفته اما هنوز پاسخی از شورای نگهبان به مجلس ارائه نشده است لذا با شرایط موجود آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای شهر و روستای کشور همان تاریخ 12 شهریور می‌باشد.

چمران همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در آغاز این جلسه با اشاره به اینکه در روزهای پایانی چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا قرار داریم، گفت: امیدواریم آنچه باقی می‌ماند آن باشد که بتوانیم در پیشگاه عدل الهی ارائه کنیم و شرمنده نباشیم و امیدواریم روسفید باشیم و حسرت عدم حضور ما را در دوره‌های بعد داشته باشند.

رئیس شورای عالی استان‌های کشور همچنین اظهار امیدواری کرد که دوستان دوره جدید شوراهای شهر و روستا نیز در دوره‌های آینده ادامه این خدمتگذاری‌ها را داشته باشند و دوستانی که پایان همکاری‌شان است شاکر باشند و با قدی افراشته و افتخار دوره را به پایان برسانند.

چمران تاکید کرد: مهم خدمتگذاری است و بودن یا نبودن، مهم نیست. آنچه می‌ماند کار ما است و انشاءالله در نزد خود با مردم ماجور باشیم.

منبع خبر : تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره شروع به کار شوراهای جدید 12 شهریور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «شروع به کار شوراهای جدید 12 شهریور» در کادر زیر بنویسید :

6 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید