کد مطلب:  43094 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساعت کار خط 1 مترو تهران یک ساعت افزایش یافت

ساعت کار خط 1 مترو تهران یک ساعت افزایش یافت

به گزارش آسمونی:زمان بهره برداری از ایستگاه های خط یک متروی تهران به منظور تسهیل در رفت و آمد بازدیدکنندگان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ساعت کار خط 1 مترو تهران یک ساعت افزایش یافت
ساعت کار خط 1 مترو تهران یک ساعت افزایش یافت

به گزارش آسمونی:زمان بهره برداری از ایستگاه های خط یک متروی تهران به منظور تسهیل در رفت و آمد بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن کریم، افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی مترو تهران، مهندس فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو با اعلام این خبر افزود: از امروزشنبه 21 اردیبهشت تا پایان زمان برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ساعت مسافرگیری در خط یک متروی تهران افزایش دارد.

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه ساعات کار متروی تهران در شرایط عادی تا 22:30 است تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام شده مقرر گردید تا یک ساعت به خدمات‌دهی این وسیله حمل و نقل عمومی درون شهری در ایام برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان اضافه شود تا بازدیدکنندگان بتوانند با خاطری آسوده از این وسیله ایمن و پاک برای دسترسی به نمایشگاه استفاده کنند.

وی افزود: فاصله حرکت قطارها در خط یک متروی تهران ازساعت 22:30 تا 23:30، نیز طبق زمانبندی قبلی در نظر گرفته شده است و بازدیدکنندگان می‌توانند ساعت 23:30 از آخرین قطارهایی که از ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) عبور می‌کنند به مبادی اولیه خود بازگردند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «قرآن، معنای زندگی» از 21 اردیبهشت تا چهارم خرداد 98 در مصلی امام خمینی (ره) برپااست.

منبع: عصر ایران

نظر خود را درباره «ساعت کار خط 1 مترو تهران یک ساعت افزایش یافت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید