کد مطلب: 52059 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمام کشور ایتالیا قرنطینه شد

تمام کشور ایتالیا قرنطینه شد

دولت ایتالیا محدوده قرنطینه به دلیل ویروس کرونا را به تمامی کشور گسترش داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمام کشور ایتالیا قرنطینه شد - The whole country of Italy was quarantined تمام کشور ایتالیا قرنطینه شد - The whole country of Italy was quarantined

به گزارش آسمونی : دولت ایتالیا محدوده قرنطینه به دلیل ویروس کرونا را به تمامی کشور گسترش داد.

بر این اساس، دولت ایتالیا اعلام کرد از این پس محدودیت‌های رفت و آمد و مسافرت در تمامی کشور اجرایی خواهد شد. شهروندان باید تنها برای حضور در محل کار و انجام کار‌های ضروری از منزل خارج شوند.

جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا اعلام کرد: مردم برای انجام کارهای غیرضروری از خانه خارج نشوند. بهترین راهکار شهروندان برای مبارزه با ویروس کرونا ماندن در خانه است. همچنین تا اطلاع ثانوی تمامی رویدادهای ورزشی در کشور به حال تعلیق در خواهد آمد.

پیش‌تر دولت ایتالیا تنها در شمال این کشور شامل میلان، ونیز و شهر‌های اطراف آن که بیش از 16 میلیون نفر جمعیت داشتند محدودیت‌های جا به جایی وضع کرده بود.

پیشتر رسانه ها اعلام کردند شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در ایتالیا از مرز 9172 تن گذشت. بدین ترتیب ایتالیا از کره جنوبی پیشی گرفت و به دومین کشور در جهان تبدیل شده که تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته است. ایتالیا همچنین از بیشترین نرخ مرگ و میر ناشی از ابتلا به این ویروس در یک روز خبر داد و اعلام کرد تنها در روز شنبه، 133 تن در این کشور جان خود را به سبب ابتلا به کرونا از دست دادند. همچنین روز دوشنبه 97 نفر این کشور جان خود را از دست دادند. به این ترتیب آمار کشته شدگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در ایتالیا به  463 رسید.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «تمام کشور ایتالیا قرنطینه شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 6 = ?