کد مطلب:  30730 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نگاهی به فیلم زن زیادی

نگاهی به فیلم زن زیادی

زن زیادی فیلمی به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی و تهیه‌کنندگی محمد نیک‌بین محصول سال 1383 است که در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نگاهی به فیلم زن زیادی
نگاهی به فیلم زن زیادی


زن زیادی فیلمی به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی و تهیه‌کنندگی محمد نیک‌بین محصول سال 1383 است که در تاریخ 18 خرداد 1384 بر روی پرده سینما رفته‌است. آسمونی در این بخش به معرفی فیلم زن زیادی می پردازد.

بازیگران فیلم زن زیادی

امین حیایی، مریلا زارعی، پارسا پیروزفر، السا فیروزآذر، کیکاووس یاکیده، مهدی امینی‌خواه، الناز فیروزآذر، آرمیتا مرادی، زندیش حمیدی، آزیتا رایجی، فریبا مرتضوی، نسرین شهبازی

داستان فیلم زن زیادی

زن و شوهری یک بیوه جوان را در سفر به سوی زادگاهش همراهی می کنند که در طول سفر سیما متوجه رابطه پنهانی همسرش با بیوه جوان می شود. آنها به علت بارندگی و مسدود شدن جاده، مجبور می شوند تا شب را در یک شهر عبوری، سپری کنند. در شهر، مردی زنش را به علت خیانت کشته است و حالا این قاتل به طور اتفاقی با این سه نفر رو به رو می شود و…

فیلم زن زیادی در جشنواره‌ها

فیلم زن زیادی در جشنواره فیلم فجر

فیلم زن زیادی در بیست و سومین دوره جشنواره فیلم فجر (1383) در سه بخش نقش اول مرد (امین حیایی)، بهترین جلوه‌های ویژه (داوود رسولیان) و نقش اول زن (مریلا زارعی) کاندید دریافت سیمرغ بلورین بود.

فیلم زن زیادی در جشن خانه سینما

این فیلم در نهمین دوره جشنواره جشن خانه سینما (1384) در چهار بخش بهترین جلوه‌های ویژه (داوود رسولیان)، نقش اول زن (مریلا زارعی)، بهترین موسیقی متن (امیر معینی) و بهترین صدابرداری (اسحاق خانزادی) کاندید دریافت جایزه بود.

فیلم زن زیادی در جشنواره فیلم هیوستن

فیلم زن زیادی در سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ایرانی در موزه هنرهای زیبای هیوستن (آمریکا) در بخش مسابقه حضور داشت.

فیلم زن زیادی در جشنواره فیلم مونترال

زن زیادی در بیست و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مونترال کانادا (1384) با کارگردانی تهمینه میلانی شرکت کرده‌ است.

 
نظر خود را درباره «نگاهی به فیلم زن زیادی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید