مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  55979 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آمریکا همه بخش مالی ایران را تحریم می‌کند

آمریکا همه بخش مالی ایران را تحریم می‌کند

منابع آگاه اعلام کردند کاخ سفید در حال بررسی تحریم تمامی بخش‌های مالی ایران است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : منابع آگاه به بلومبرگ اعلام کردند دولت ترامپ در حال بررسی اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران است.

بر این اساس، سه منبع آگاه که نخواستند نامشان فاش شود، اعلام کردند دونالد ترامپ در حال بررسی اعمال تحریم‌های کامل بانکی علیه تهران است به طوری که ارتباط اقتصادی ایران با جهان به طور کامل قطع شود. کاخ سفید می‌خواهد با تحریم بیش از 12 بانک ایرانی، ارتباط با تمامی بخش‌های مالی ایران را ممنوع اعلام کند.

آمریکا قصد دارد با این تحریم‌های جدید در گام نخست معدود منافذ مالی که ایران از آن‌ها برای داد و ستد با جهان استفاده می‌کند را ببندد. هدف بعدی دولت ترامپ این است که با اعمال چنین تحریم‌های سنگینی مانع از آن شود که جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در صورت پیروزی در انتخابات ماه نوامبر بتواند به توافق برجام بازگردد.

ترامپ سال گذشته میلادی فرمان اجرایی 13902 را درباره تحریم بخش‌های صنایع، عمران و معادن ایران صادر کرد. حال دولت آمریکا می‌خواهد با استناد به این فرمان اجرایی کل بخش مالی ایران را تحریم کند. منابع آگاه اعلام کردند در ابتدا این پیشنهاد به دلیل آنکه داد و ستد کالا‌های بشر دوستانه را نیز هدف قرار می‌دهد مورد استقبال کاخ سفید قرار نگرفت، اما با افزایش فشار‌های داخلی و خارجی، اکنون از حمایت گسترده‌ای برخوردار شده است.

پیش‌تر 56 نماینده کنگره آمریکا با ارسال نامه‌ای از دولت ترامپ خواسته بودند تمامی بخش مالی ایران را در فهرست تحریم‌ها قرار دهد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آمریکا همه بخش مالی ایران را تحریم می‌کند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آمریکا همه بخش مالی ایران را تحریم می‌کند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید