کد مطلب:  20003 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
این بازیکن سومین جام را هم از استقلال گرفت

این بازیکن سومین جام را هم از استقلال گرفت

به گزارش آسمونی، محمد نوری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: فصل گذشته وقتی استقلال شرایطی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محمد نوری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: فصل گذشته وقتی استقلال شرایطی داشت که هم قهرمان لیگ شود و هم قهرمان جام حذفی، متاسفانه مهدی رحمتی با ارتکاب یک اشتباه بزرگ در جریان بازی با تراکتورسازی و ایجاد حاشیه‌های بزرگ قهرمانی این تیم را به خطر انداخت و در نهایت این عنوان از دست رفت.

2290657
2290657

پیشکسوت استقلال گفت: دامنه همان حاشیه‌های بازی فصل گذشته با تراکتورسازی به فینال جام حذفی هم کشیده شد و باعث شد استقلال قهرمانی جام حذفی را هم از دست داد. رحمتی در آن بازی هم آنقدر بی تمرکز بود که حتی یکی از 5 ضربه پنالتی ذوب آهنی‌ها را هم نگرفت. آن هم رحمتی که استاد مهار پنالتی است.

نوری گفت: استقلال در صورت صعود به مرحله بعد جام حذفی شانس زیادی برای کسب قهرمانی داشت، اما دیروز این شانس هم از دست استقلال رفت. من کاری به اتفاقات پیش از بازی ندارم که گویا رحمتی گفته در بازی کردن مردد بوده است. اما از نظر فنی او لااقل روی یک گل کاملا مقصر بود.

مدافع پیشین استقلال گفت: من دشمنی شخصی با رحمتی ندارم، اما واقعیت این است که رحمتی در کنار سیوهای فوق العاده‌ای که دارد، گل بد هم زیاد می‌خورد. شکست‌های سنگین با تعداد گل بالا هم در کارنامه رحمتی کم نیست. مثل دربی که 4 گل خورد، یا تراکتورسازی فصل قبل که 3 گل خورد، همین بازی با نفت که 3 گل خورد و بازی های دیگر. 

وی افزود: منصوریان را نمی‌دانم، اما اگر مسئولیت استقلال با من بود فعلا به رحمتی استراحت می دادم و موقعیت را در اختیار یک دروازه بان جوان می گذاشتم. وقتی قرار است استقلال دو تا و سه تا و چهار تا بخورد، لااقل یک دروازه بان جوان این گل ها را بخورد.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره این بازیکن سومین جام را هم از استقلال گرفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «این بازیکن سومین جام را هم از استقلال گرفت» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید