آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند | آسمونی
کد مطلب: 24670 درج نظر
آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند

آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند

به گزارش آسمونی، ماجرای انتقال 20 میلیون یورویی سردار آزمون از روبین کازان به لاتزیو این روزها به یکی از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند
آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند

به گزارش آسمونی، ماجرای انتقال 20 میلیون یورویی سردار آزمون از روبین کازان به لاتزیو این روزها به یکی از سوژه های جذاب رسانه های روسی تبدیل شده است چون بن بست در این انتقال آن هم با عدم تمایل ستاره ایرانی برای ترک روسیه در سال منتهی به جام جهانی تعجب بسیاری را برانگیخت.


در تازه ترین تحلیل سایت SportRu دلیل اصلی عدم تمایل سردار برای جدایی از روبین را به اتفاقات دو فصل قبل و از بین رفتن محبوبیتش در بین قوم تاتار و ترکمن حاضر در کازان ربط داد و نوشت:« مهاجم ایرانی در مرکز توجه هواداران تیم روبین‌کازان قرار دارد. نگرش مغرضانه‌ای از سوی آنها نسبت به سردار آزمون در گذشته ایجاد شد اما مهاجم ایرانی سعی می‌کند تا عشق خود را در پست فعلی در زمین بازی به اثبات رساند. آزمون شاید درک کند که در شرایط نامطلوبی کازان را به مقصد روستوف ترک کرد اما او هم‌اکنون بازیکن تیم روبین است و شاید زمان آشتی با ستاره فوتبال آسیا فرا رسیده به ویژه این که سردار فصل جدید را در تیم روبین‌کازان به خوبی آغاز کرده است».


در ادامه تحلیل آمده است:« سردار آزمون همواره در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ایران و همچنین باشگاه روستوف با رهبری قربان بردی اف به میدان می رفت. مهاجم ایرانی در هر 3 بازی فصل جدید لیگ برتر روسیه در ترکیب تیم روبین‌کازان حضور داشت اما در نیمه‌های اول نیمکت‌نشین بود و به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد. قربان بردی اف می‌گوید که سردار هنوز آماده بازی 90 دقیقه‌ای نیست و پس از شروع نیمه‌ دوم مهاجم ایرانی را روانه میدان می‌کند. البته آزمون از فرم ایده‌آل خود فاصله دارد اما به رغم حضور یک‌ نیمه‌ای در میدان از دیگر بازیکنان روبین‌کازان عملکرد بهتری را ارائه داده است. سردار هنوز گلی را به ثمر نرساند اما سبقت گرفتن او از دیگر هم‌تیمی‌هایش در رابطه با کیفیت بازی و تاثیرگزاری‌اش مشهود است».


مهمترین بخش این تحلیل به جنجال های انتقال سردار به لاتزیو و پاسخ منفی او با وجود پیشنهاد وسوسه کننده از این باشگاه ایتالیایی بر می گشت جایی که نویسنده روسی مدعی شد آزمون به خاطر این که به خاطر جدایی قبلی و حضور در روستوف محبوبیتش را در بین کازانی ها از دست داده این بار قصد ندارد تا دوباره دل طرفداران روبین را با جدایی اش در همین بدو ورود بشکند. از همین رو بنا دارد تا بعد از جام جهانی برای یک فصل با پیراهن روبین، آرزوهای طرفداران کازانی را برآورده کند و سپس برای همیشه روسیه را ترک و به تیمی بزرگ تر بپیوندد.

منبع: ورزش سه

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?