کد مطلب:  2376 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ماجرای سقوط جوان 24 ساله از طبقه پنجم یک ساختمان

ماجرای سقوط جوان 24 ساله از طبقه پنجم یک ساختمان

جوان 24ساله اي که فکر مي کرد پليس براي دستگيري وي وارد مجتمع مسکوني شده است، از طبقه پنجم يک ساختمان پايين...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جوان 24ساله ای که فکر می کرد پلیس برای دستگیری وی وارد مجتمع مسکونی شده است، از طبقه پنجم یک ساختمان پایین افتاد و در حالی با مرگ دست و پنجه نرم می کند که آثار مصرف موادمخدر روانگردان نیز در محل سقوط وی کشف شد.

به گزارش خراسان، ساعات اولیه بامداد پنجشنبه گذشته مردی که متوجه شده بود همسرش در یک واحد آپارتمانی ساکن شده است به محل این مجتمع مسکونی رفت و زنگ منزل همسایگان را به صدا در آورد تا راهی برای ورود به منزلی که همسرش در آن ساکن بود، پیدا کند. همسایگان که در آن ساعات بامداد، از زنگ های ممتد این مرد عصبانی شده بودند با پلیس 110 تماس گرفتند و از پلیس برای رفع مزاحمت مرد 30ساله کمک خواستند.

ساعت از 2 بامداد گذشته بود که ماموران کلانتری طبرسی جنوبی به محل اعلام شده واقع در بولوار فاطمیه مشهد عزیمت کردند.

مرد مذکور به پلیس گفت: برای دیدن همسرش که در این مجتمع سکونت دارد به این محل آمده است اما همسر وی مدعی شد که این مرد هیچ نسبتی با وی ندارد و یک سال قبل از او جدا شده است.

در حالی که بررسی های پلیس در این باره ادامه داشت، ناگهان جوان 24ساله ای از طبقه پنجم ساختمان به پایین سقوط کرد و با صدای وحشتناکی به زمین افتاد. در این هنگام زن یاد شده فریاد کشید به دادم برسید شوهرم خود را بیرون انداخت!ماموران انتظامی با مشاهده این صحنه بلافاصله به بیرون مجتمع رفتند و با پیکر نیمه جان جوانی که خود را از پنجره اتاق محل سکونت زن 27ساله پایین انداخته بود، مواجه شدند.

او غرق در خون بود و بسیاری از اعضای بدنش دچار شکستگی شده بود. با کمک ماموران انتظامی، مصدوم این حادثه برای نجات از مرگ به بیمارستان شهیدهاشمی نژاد منتقل شد و با وجود انجام چندین عمل جراحی، حال او رو به وخامت گذاشت. ماموران که احتمال می دادند جوان 24ساله به دلیل وخامت حالش، جان خود را از دست بدهد ماجرا را به قاضی «علی موحدی راد» (قاضی ویژه قتل عمد) اطلاع دادند. با توجه به اهمیت موضوع و برای جلوگیری از فرار متهمان احتمالی این حادثه، قاضی ویژه قتل عمد در همان نیمه شب و برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه رفت.

زن 27ساله که در محل حضور داشت، در همان بازجویی های اولیه به تناقض گویی پرداخت و ابتدا مدعی شد که جوان مصدوم همسر موقت وی است اما دقایقی بعد عنوان کرد آن جوان هیچ نسبتی با وی ندارد و دوست همسرش بوده است که با یکدیگر رفت و آمد داشته اند. این زن در بازجویی های بعدی ادعا کرد جوان 24ساله برای نصب یک دستگاه رایانه به منزل وی آمده بود. تناقض گویی های این زن، موجب شد تا قاضی ویژه قتل عمد، دستور بازداشت وی را صادر کند.

این زن همچنین به مقام قضایی گفت: من 3 فرزند دارم و از حدود یک سال قبل از همسرم جدا شده ام! اما وقتی ماموران انتظامی با دستورات ویژه مقام قضایی ماجرای طلاق او را بررسی کردند، هیچ گونه مدارکی که نشان دهنده جاری شدن صیغه طلاق باشد به دست نیامد، بنابراین ماموران با دستور قاضی «موحدی راد» به بازرسی منزل این زن پرداختند که در نتیجه مشخص شد لباس های مصدوم داخل کمدی در منزل این زن است. همچنین پیدا شدن آلات و ادوات استعمال موادمخدر شیشه (پایپ) که دقایقی قبل مورد استفاده قرار گرفته بود، نشان داد که قبل از سقوط جوان مذکور، در این منزل موادمخدر روانگردان استفاده شده است. این گزارش حاکی است: مصدوم این حادثه که وضعیت نگران کننده ای دارد و با مرگ دست و پنجه نرم می کند، در بخش مغز و اعصاب بیمارستان شهیدهاشمی نژاد بستری است. این در حالی است که مقام قضایی دستورات خاصی را برای روشن شدن زوایای پنهان این پرونده صادر کرده است و تحقیقات پلیس در این باره همچنان ادامه دارد. همسر این زن نیز با سپردن تعهد تا انجام بررسی های تکمیلی آزاد شد.
: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای سقوط جوان 24 ساله از طبقه پنجم یک ساختمان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ماجرای سقوط جوان 24 ساله از طبقه پنجم یک ساختمان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید