مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  46769 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دبیر : وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است

دبیر : وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است

رئیس فدراسیون کشتی گفت: فدراسیون کشتی در وضعیت قرمز است و الان می‌گویم که کسی توقع کسب سهمیه و مدال المپیک نداشته باشد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است - The status of the Federation is red
وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است - The status of the Federation is red
وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است - The status of the Federation is red

به گزارش آسمونی : علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «رکورد» در خصوص شرایط فدراسیون کشتی گفت: بدهی فدراسیون کشتی بالای 50 میلیارد تومان است که ما را اذیت می‌کند، فعلا تا الان بدهی 50 میلیاردی رویت شده است. به ما گفته بودند که بدهی 4-5 میلیارد است و الان طلبکاران یکی یکی می‌آیند.وی ادامه داد: پیش از این به درستی به وزارت ورزش گزارش داده نمی‌شد. الان باید یک تصمیم مدیریتی گرفت و باید بگویم که از توان وزارت ورزش هم خارج است. این مسائل از قواره من رئیس فدراسیون هم خارج است. وزیر ورزش هم نمی‌تواند به ما اعتبار بیشتری بدهد. بدهی‌های فدراسیون هم چند علت دارد، گرانی دلار، اعزام‌های بی‌مورد و ... می‌تواند باشد. دخل و خرج فدراسیون کشتی با هم جور در نمی‌آید و ورود و خروجی با هم یکسان نیست. من امروز اعلام می‌کنم هیچ توقعی از کشتی نداشته باشیم. کشتی هم اوضاع فنی و هم مالی‌اش خوب نیست و یک واقعیت است و 3 سال زمان می‌برد تا درست شود.

رئیس فدراسیون کشتی در واکنش به این موضوع که احتمال تغییر کادرفنی تیم‌های کشتی فرنگی و آزاد وجود دارد، تصریح کرد: آقایان محمدی و بنا از افتخارات کشتی ما هستند و در چند سال گذشته به این دو عزیز کم‌محبتی شده است و 30 سال هزینه شده که این دو مربی به جایگاه الان‌شان رسیده‌اند. من به حضور این دو عزیز افتخار می‌کنم و احتیاج به حکم ندارند و تا جایی که خودشان بخواهند از این دو مربی استفاده خواهیم کرد. 10-15 سال پیش فدراسیون کشتی با 10-15 نفر اداره می‌شد ولی الان 77 نفر در فدراسیون کار می‌کنندو با مربیان به 113 نفر می‌رسند و سالی 8 میلیارد تومان هزینه حقوق این افراد است.

دبیر در پاسخ به این سوال که سازمان بازرسی و فراکسیون ورزش مجلس در اتفاقات فدراسیون کشتی نظارتی نداشته‌اند؟ عنوان کرد: من به وزیر ورزش هم اعلام کرده‌ام، ما الان می‌توانیم از حسابرس هم شکایت کنیم. من مدارک جدید را به حسابرس داده‌ام و 12 شهریورماه مجمع فوق‌العاده گذاشته‌ایم و به مجمع هم خواهیم گفت که وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است و باید یک تصمیم مدیریتی گرفته شود و مجلس و دولت ورود پیدا کنند و کارها درست شود. ما اگر پول نداشته باشیم امیدها و نونهالان را به مسابقات اعزام نمی‌کنیم. فدراسیون کشتی یک فدراسیون نیست، کشتی هر رشته‌ای که در آزاد دارد در رشته فرنگی هم دارد. و مثل فدراسیون بسکتبال نیست که به طور مثال فقط 5 تیم داشته باشد. در کشتی به این صورت نیست و ما در رشته فرنگی و آزاد در مسابقات مختلف شرکت می‌کنیم.وی افزود: من به آقای صالحی امیری هم گفته‌ام که به وزنه‌برداری با 2 سهمیه یک میلیارد و 800 میلیون تومان می‌دهید و به کشتی با 12 سهمیه 2 میلیارد می‌دهید. کمیته ملی المپیک در سال 92، با دلار 3 هزار تومانی، 5 میلیارد به فدراسیون کشتی کمک می‌کرد، اما امروز با دلار 11 هزار تومانی 2 میلیارد می‌گیریم. امیدوارم ظرف 2-3 روز آینده به کشتی کمک شود، چون 2 ماه است که کادرفنی و پرسنل حقوق نگرفته‌اند. ببینید هزینه‌های ما فقط پول بلیت نیست وقتی 45 نفر را می‌خواهیم به مسابقات بین‌المللی بفرستیم خیلی هزینه‌ داریم. ما باید در مسابقات جهانی قزاقستان 100 هزار یورو از بدهی‌های خود را با اتحادیه جهانی کشتی تسویه کنیم و اگر این کار صورت نگیرد به مشکل برمی‌خوریم.

دبیر در پایان گفت: ما مسابقات نونهالان را پیش رو داریم، من به رئیس هیئت‌ها، مربیان و کشتی‌گیران اعلام می‌کنم اگر متوجه شویم که مربی‌ باعث وزن کم کردن کشتی‌گیران جوان و نوجوان ما شده است، هم کارت مربیگری‌اش را باطل می‌کنیم و هم نمی‌گذاریم دیگر مربیگری کند چون با این کارشان آینده کشتی‌گیران ما را نابود می‌کنند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره دبیر : وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دبیر : وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید