مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  5016 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دو "ادویه ای" که مانع پیشرفت "سرطان" می شوند

دو "ادویه ای" که مانع پیشرفت "سرطان" می شوند

  1392/09/20 این ادویه برای بیماران مبتلا به "پارکینسون" مفید است.کارکامین یک از اجزای اصلی "زردچوبه" و "ادویه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

1392/09/20

این ادویه برای بیماران مبتلا به "پارکینسون" مفید است.کارکامین یک از اجزای اصلی "زردچوبه" و "ادویه کاری" است که در مهار "واکنش های التهابی" نقش دارد. این ماده یک "ترکیب پلی فنلی" است که موجب ایجاد رنگ در زردچوبه و ادویه کاری می شود. پودر زردچوبه از سال ها قبل برای درمان بیماری های التهابی مختلف مانند "آرتروز" کاربرد داشته است.

در مطالعات سالیان اخیر کاربردهای درمانی بسیاری برای "کارکامین" مشخص شده است. به عنوان مثال در ماه مارس سال 2012 مطالعات محققان ایالت میشیگان نشان داد که کارکامین برای بیماران مبتلا به پارکینسون مفید است. مطالعات دانشمندان آلمانی نشان می دهد که کارکامین گسترش (متاستاز) "سرطان پروستات" را متوقف می کند.

سرطان پروستات یکی از شایع ترین موارد بدخیمی است که اغلب دیر تشخیص داده می شود و زمانی درمان آغاز می گردد که سرطان به بافت های دیگر بدن سرایت کرده است (متاستاز) و خطر مرگ بیمار را تهدید می کند. مطالعات قبلی نشان داده بود که کارکامین متاستاز تومور در سرطان ریه، سینه و "سرطان های سر" و گردن را نیز متوقف می کند.

کارکامین موجب کاهش سنتز ترکیباتی موسوم به "سیتوکین" توسط سلول های تومور می شود. سیتوکین ها موجب پیشرفت سرطان و متاستاز می شوند.

پژوهشگران معتقدند که می توان از کارکامین به عنوان عامل پیشگیری کننده در بیماران مبتلا به BHP (تکثیر خوش خیم سلول های پروستات) و یا زنان با سابقه خانوادگی "سرطان سینه" استفاده نمود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره دو "ادویه ای" که مانع پیشرفت "سرطان" می شوند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دو "ادویه ای" که مانع پیشرفت "سرطان" می شوند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید