کد مطلب: 41148 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استاندار تهران: منشاء بوی بد در استان تهران باید پیدا شود

استاندار تهران: منشاء بوی بد در استان تهران باید پیدا شود

به گزارش آسمونی:استاندار تهران گفت: از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) تا مرقد ایشان، 28 نقطه و کانون شناسایی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

استاندار تهران: منشاء بوی بد در استان تهران باید پیدا شود
استاندار تهران: منشاء بوی بد در استان تهران باید پیدا شود

به گزارش آسمونی:استاندار تهران گفت: از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) تا مرقد ایشان، 28 نقطه و کانون شناسایی شده که بعد از 30 سال بوی بد به مشام می‌رسد. باید بفهمیم که منشاء این بوی بد از کجاست.

انوشیروان محسنی بندپی عصر چهارشنبه (15 اسفند) در جلسه شورای اداری شهرستان قرچک، بیان کرد: افرادی که در منطقه جنوب شرق استان تهران زندگی می‌کنند با مشکلاتی در خصوص آب و فاضلاب مواجه هستند و آب و فاضلاب از شمال شهر تهران به سمت جنوب شرق استان تهران در حال هدایت است که در اولین فرصت در این خصوص کارهایی زیربنایی انجام می‌شود.

استاندار تهران در خصوص پسماندهای استان گفت: روزانه حدود 9 هزار تن پسماند در این استان تولید می‌شود که نسبت به دفع بهداشتی و استفاده از علم، تکنولوژی و تخصص در تبدیل این پسماند به استفاده مجدد که بتوانیم انرژی تجدیدپذیر را از آن استفاده کنیم هنوز نتوانسته‌ایم انجام بدهیم.

وی ادامه داد: از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) تا مرقد ایشان، 28 نقطه و کانون شناسایی شده است که بعد از 30 سال بوی بد به مشام می‌رسد؛ مسافرانی که به آنجا سفر می‌کنند نگاه بدی به استان تهران می‌کنند؛ باید بفهمیم که منشأ این بوی بد از کجای تهران است.

محسنی بندپی تصریح کرد: مسائل زیرساختی برای استان بسیار مهم و حساس است، 64 تخت بیمارستانی برای 400 هزار نفر جمعیت در شهرستان قرچک خیلی نامناسب است، گرچه وضعیت شهرستان‌های دیگر استان بهتر از قرچک نیست؛ در شهرستان ملارد 400 هزار جمعیت وجود دارد و تخت بیمارستانی اصلاً وجود ندارد.

وی ادامه داد: در شهرستان شهریار نیز 700 هزار جمعیت وجود دارد اما 200 تخت بیمارستانی در آن شهر است، در شهر قدس 400 هزار جمعیت وجود دارد اما بیمارستان آن شهرستان 110 تخت بیمارستانی دارد.

استاندار تهران گفت: سرانه تخت بیمارستانی در شهرستان‌های استان بسیار پایین است.

وی با اشاره به فضاهای آموزشی و درسی در استان تهران گفت: 1100 کلاس درس در شهرستان‌های استان تهران وجود دارد که ما نسبت به استانداردسازی سوخت آنها باید بیشتر تلاش کنیم و در شهرستان قرچک حدود 246 مدرسه تخریبی و 320 کلاس نیازمند به بازسازی وجود دارد که تمامی این کلاس‌ها شناسایی شده است.

منبع: ایسنا

<p><strong>در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره&nbsp; <span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">70705154</span><span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">-021</span>&nbsp;تماس بگیرید.</strong></p>

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «استاندار تهران: منشاء بوی بد در استان تهران باید پیدا شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?