کد مطلب:  10561 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مشهد و ششمین سرقت مسلحانه

مشهد و ششمین سرقت مسلحانه

1394/04/21به گزارش آسمونی، حدود ساعت 9 صبح دیروز سارقان مسلح به بانک تجارت شعبه شریعتی قاسم آباد مشهد دستبرد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

the-sixth-armed-robbery-in-mashhad
the-sixth-armed-robbery-in-mashhad

1394/04/21

به گزارش آسمونی، حدود ساعت 9 صبح دیروز سارقان مسلح به بانک تجارت شعبه شریعتی قاسم آباد مشهد دستبرد زدند.

شاهد حادثه : دو سارق جوان که کلاه کاسکت پوشیده بودند با موتورسیکلت قرمز رنگی جلوی بانک توقف کردند و با ورود به بانک مبلغی را سرقت کردند.
وی افزود: سارقان لحظاتی بعد به سرعت از محل گریختند.
وی ادامه داد: پس از بروز سرقت، پلیس در محل حاضر شد، اما سارقان متواری شده بودند.

فرمانده انتظامی مشهد هم در خصوص جزییات سرقت مسلحانه گفت: ساعت 55/8 صبح دیروز سرقت مسلحانه از بانک تجارت واقع در بلوار شریعتی مشهد به پلیس 110 گزارش شد و ماموران انتظامی نیز بی‌درنگ در محل حاضر شدند.
سرهنگ حجت نیک‌مرام اظهار داشت: دو سارق موتورسوار با تهدید اسلحه 21 میلیون تومان را به سرقت بردند.
وی با اشاره به اینکه این سارقان تحت تعقیب پلیس قرار گرفته‌اند، گفت: تحقیقات اولیه از آن حکایت داشت که دو جوان موتوسوار که کلاه‌کاسکت به سر داشته‌اند با موتورسیکلت طرح هوندا قرمز رنگ به بانک مراجعه و با تهدید اسلحه 21 میلیون تومان را به سرقت برده‌اند.

نیک‌مرام خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از کارکنان بانک و فرد دیگری مسافتی به تعقیب متهمان پرداخته‌اند و کلاه سارقان هنگام فرار از سر آنان افتاده است، سرنخهایی به دست آمده که پلیس را در پیگیری و ردزنی این پرونده کمک می‌کند.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به جست و جوهای گسترده، اقدامهای علمی و اطلاعاتی پلیس مشهد و کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی برای پیگیری موضوع از شهروندان خواست در صورت کسب هرگونه اطلاعاتی در این ارتباط مراتب را به فوریتهای پلیسی 110 یا ستاد خبری پلیس آگاهی خراسان رضوی با شماره تلفن 2183700 گزارش دهند.
یکشنبه گذشته نیز یکی از مؤسسه‌های مالی و اعتباری مشهد از سوی دو سارق موتورسوار با تهدید اسلحه قلابی مورد سرقت قرار گرفت.

در این سرقت نیز دو موتورسوار با استفاده از اسلحه قلابی به مؤسسه مالی و اعتباری فرشتگان (آرمان) در بلوار معلم مشهد دستبرد زدند.در این حادثه سارقان مبلغ یک میلیون و 749 هزار تومان را به سرقت بردند .
پنجشنبه دو هفته پیش نیز مرد 40 ساله‌ای با استفاده از یک قبضه کلت قلابی و قمه به یکی از شعبه‌های مؤسسه مالی و اعتباری عسکریه در مشهد دستبرد زد که لحظاتی پس از سرقت دستگیر شد.

گفتنی است، 24 فروردین سال جاری سارق مسلحی که به دزد سنگین وزن معروف شده بود نخستین سرقت خود را با دستبرد به بانک مسکن سیدی آغاز کرد و پس از آن در روزهای 20 و 22 اردیبهشت به بانک ملت کوهسنگی و صادرات در منطقه طلاب مشهد دستبرد زده بود که چندی پیش توسط پلیس دستگیر شد. این سارق در مجموع 218 میلیون تومان وجه نقد سرقت کرده بود.

: برای دریافت مشاوره درباره مشهد و ششمین سرقت مسلحانه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مشهد و ششمین سرقت مسلحانه» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید