کد مطلب:  55216 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کشتی‌های توقیف‌شده متعلق به ایران نیست

کشتی‌های توقیف‌شده متعلق به ایران نیست

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به ادعای مقامات آمریکایی مبنی بر توقیف کشتی‌های ایرانی گفت: کشتی‌ها متعلق به ایران نیست.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز دولت و در جمع خبرنگاران در واکنش به ادعای آمریکایی‌ها مبنی بر توقیف چند کشتی ایرانی گفت: کشتی‌ها و پرچم برای ما نیست. نفت فروخته شده و پول آن هم گرفته شده است.

واعظی همچنین درباره رویدادهای اخیر و وقوع کودتا در مالی گفت: وزارت امور خارجه در این زمینه در حال بررسی است و عملا پس از تکمیل اطلاعات آنها، موضع رسمی را اعلام می‌کنیم.

وی درباره برخی اخبار درباره گزارش اتفاقات آبان ماه 97 گفت: اطلاع‌رسانی که قبلا اعلام شد و گزارش‌هایی که به رییس جمهوری داده شده و آماری که در آن گزارش و سایر موارد اعلامی، صحیح است.

واعظی درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان گفت: دولت همواره تلاش بسیار زیادی کرده است که برای بازنشستگان و افرادی که حقوق پایین دریافت می‌کنند بتواند به تدریج حقوق آنها را ترمیم کند و افزایش دهد. امروز هم رییس جمهوری در جلسه دولت دستور داد این کار را از امروز آغاز و احکام آن صادر شود.

رییس دفتر رئیس‌جمهور گفت: جزییات این طرح در جلسات مختلف بحث شده و سیاست‌های کلی رییس جمهوری و دولت این است که حقوق بگیران و بازنشستگانی که حقوق پایین دریافت می‌کنند حقوقشان به تدریج افزایش یابد.

واعظی درباره نقشه راه و برنامه اقتصادی در سال هشتم دولت گفت: برای تهیه نقشه راه از چند ماه گذشته فعالیت گسترده‌ای انجام شده است. این سند براساس تجربیات گذشته برای یک سال آینده تدوین و درباره ابعاد آن در ستاد اقتصادی دولت بحث شده است این نقشه راه در آینده نزدیک در دولت مطرح و امیدواریم در هفته دولت از سوی رییس جمهوری رونمایی شود.

: برای دریافت مشاوره درباره کشتی‌های توقیف‌شده متعلق به ایران نیست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کشتی‌های توقیف‌شده متعلق به ایران نیست» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید