کد مطلب:  41849 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
"تهدید امنیتی سپاه پاسداران تبعات سنگینی برای آمریکا دارد"

"تهدید امنیتی سپاه پاسداران تبعات سنگینی برای آمریکا دارد"

به گزارش آسمونی:عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در صورت هر اقدامی از سوی مسئولان آمریکا علیه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
"تهدید امنیتی سپاه پاسداران تبعات سنگینی برای آمریکا دارد"

به گزارش آسمونی:عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در صورت هر اقدامی از سوی مسئولان آمریکا علیه سپاه پاسداران، مجلس اقدام متقابلی انجام خواهد داد.

محمدابراهیم رضایی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا، گفت: تهدید امنیتی سپاه پاسداران تبعات سنگینی برای آمریکا خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مجلس از سپاه پاسداران حمایت همه جانبه می‌کند، افزود: امنیت ملی ملت ایران و نیروهای مسلح آن جزو خطوط قرمز نمایندگان ملت است. در صورت هر اقدامی از سوی مسئولان آمریکا علیه سپاه پاسداران، مجلس اقدام متقابلی انجام خواهد داد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه هیئت حاکمه آمریکا، عامل تشکیل و حامی گروه‌های تروریستی در منطقه است، گفت: آمریکا خودش تروریست است و شاهد این امر نیز حضور نظامیان آن در تمامی دنیا است.

رضایی با بیان اینکه سپاه پاسداران خاری در چشم مقامات آمریکا است، اظهار داشت: سپاه پاسداران در کنار ارتش قدرت تامین کننده امنیت ملی ایران است.

نماینده مردم خمین در مجلس با بیان اینکه اگر آمریکایی‌ها چنین اقدامی را انجام دهند، ما بیکار نمی‌نشینیم، تاکید کرد: نظر مجلس و همه مردم ایران بر این است که از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حمایت کنیم.

به گزارش تسنیم، دولت ترامپ تلاش دارد در یکی دیگر از اقدامات ضد ایرانی خود در راستای کمپین فشار حداکثری، سپاه پاسداران را به عنوان سازمان تروریستی اعلام کند که قرار است این اقدام دوشنبه رخ دهد.

منبع: تسنیم

نظر خود را درباره «"تهدید امنیتی سپاه پاسداران تبعات سنگینی برای آمریکا دارد"» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید