کد مطلب: 25680 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
روند معکوس ژنرال؛ فروپاشی قلعه‌تایم

روند معکوس ژنرال؛ فروپاشی قلعه‌تایم

به گزارش آسمونی، نمونه برد قلعه‌نویی در دقایق پایانی بازی، تراکتورسازی فصل گذشته بود که همین ذوب‌آهن را...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
روند معکوس ژنرال؛ فروپاشی قلعه‌تایم
روند معکوس ژنرال؛ فروپاشی قلعه‌تایم

به گزارش آسمونی، نمونه برد قلعه‌نویی در دقایق پایانی بازی، تراکتورسازی فصل گذشته بود که همین ذوب‌آهن را در دقایق پایانی در جام‌حذفی شکست داد و راهی فینال شد. فینالی که البته جامی را نصیب قلعه‌نویی نکرد. به نظر می‌رسد اما قلعه‌تایم فعلا راهی اصفهان نشده است یا راه را اشتباه رفته است. این مربی در ذوب‌آهن عادت جدیدی پیدا کرده است. نقطه ضعفی که پیش از این نقطه‌قوتش بود. گل خوردن در دقایق پایانی. 

ذوب‌آهن در 5 هفته اخیر نتایج چندان خوبی نگرفته است. او تنها یک برد داشته، سه تساوی و یک باخت. این تیم در هفته اول مقابل سیاه‌جامگان در دقیقه 90 یک گل خورد و دو امتیاز از دست داد. در دربی اصفهان یک بر صفر عقب بود و گل دوم را در دقیقه 94 دریافت کرد. اوج این اتفاق در بازی مقابل صنعت نفت رقم خورد. ذوب‌آهن با برد 2 برصفر تا دقیقه 78 مالک سه امتیاز بازی بود اما با دو گل در دقیقه 80 و 93 به یک امتیاز راضی شد. یعنی قلعه‌نویی در قلعه‌تایم 4امتیاز از دست داده است تا با مشکل جدیدی در این فصل دست‌ به گریبان باشد.

منبع: 90tv

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «روند معکوس ژنرال؛ فروپاشی قلعه‌تایم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?