کد مطلب:  25884 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نتایج دیدار های مقدماتی جام جهانی؛ هت‌تریک رونالدو و پیروزی پر گل فرانسه مقابل هلند

نتایج دیدار های مقدماتی جام جهانی؛ هت‌تریک رونالدو و پیروزی پر گل فرانسه مقابل هلند

از هفته هفتم رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در قاره اروپا، پنجشنبه شب 9 بازی در سه گروه مختلف...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نتایج دیدار های مقدماتی جام جهانی؛ هت‌تریک رونالدو و پیروزی پر گل فرانسه مقابل هلند
نتایج دیدار های مقدماتی جام جهانی؛ هت‌تریک رونالدو و پیروزی پر گل فرانسه مقابل هلند

از هفته هفتم رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در قاره اروپا، پنجشنبه شب 9 بازی در سه گروه مختلف برگزار شد که طی آن نتایج زیر به دست آمد.

به گزارش آسمونی، از گروه های A، B و H تیم ها به مصاف هم رفتند که طی آن پرتغال با هت‌تریک کریستیانو رونالدو به پیروزی راحتی دست یافت و کاپیتان این تیم رکورد گلزنی پله در بازی های ملی را پشت سر گذاشت.

گروه A:

قبرس موفق شد با نتیجه 3-2 از سد تیم بوسنی عبور کند. تیم های یونان و استونی با تساوی 0-0 متوقف شدند. اما در مهمترین و جالب ترین بازی این گروه تیم ملی بلژیک موفق شد با نتیجه عجیب و پرگل 9-0 از سد تیم جبل الطارق عبور کند. گل های شاگردان روبرتو مارتینز در این دیدار را مرتنس، لوکاکو (3 گل)، مونیر (3 گل) و هازارد و ویتسل به ثمر رساندند. ضمن اینکه ویتسل در دقیقه '40 از بازی اخراج شد و بلژیک با 10 نفر موفق به کسب این نتیجه شد؛ بعد از اخراج او آنها صاحب 4 گل دیگر شدند.

در این گروه بلژیک 19 امتیازی است و در صدر جدول قرار دارد و یونان با 13 و بوسنی با 11 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

گروه B:

تیم ملی سوئیس در این گروه 3-0 مقابل آندورا پیروز شد. مجارستان با نتیجه 3-1 لتونی را شکست داد و تیم ملی پرتغال در دیدار مقابل جزایر فارو با نتیجه 5-1 به برتری دست یافت؛ در این دیدار کریستیانو رونالدو 3 گل زد و شمار گل های ملی خود را به عدد 79 رساند تا از رکورد 78 گل پله نیز عبور کند. ویلیام کاروالیو و نلسون اولیویرا هم گل های دیگر شاگردان سانتوس را به ثمر رساندند.

در این گروه سوئیس با 21 امتیاز صدرنشین است و پرتغال با 18 امتیاز در رده دوم قرار دارد.

گروه H:

در این گروه تیم ملی بلغارستان با نتیجه 3-2 سوئد را شکست داد. لوکزامبورگ با 1 گل مقابل بلاروس پیروز شد و در مهمترین بازی امشب، تیم ملی فرانسه در خانه موفق شد با نتیجه پر گل 4-0 از سد هلند عبور کند؛ آنتوان گریزمن، توماس لمار (2 گل) و امباپه گل های خروس ها را به ثمر رساندند.

در این گروه فرانسه 16 امتیازی و صدرنشین است و تیم های سوئد با 13 و بلغارستان با 12 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند. هلند هم با 10 امتیاز چهارم است و تنها 3 بازی دیگر فرصت دارد تا برای حضور در جام جهانی تلاش کند.

منبع: 90tv

: برای دریافت مشاوره درباره نتایج دیدار های مقدماتی جام جهانی؛ هت‌تریک رونالدو و پیروزی پر گل فرانسه مقابل هلند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «نتایج دیدار های مقدماتی جام جهانی؛ هت‌تریک رونالدو و پیروزی پر گل فرانسه مقابل هلند» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید