مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  7619 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نتایج ورزشکاران ایران در روز ششم بازی های آسیایی

نتایج ورزشکاران ایران در روز ششم بازی های آسیایی

1393/07/05به گزارش آسمونی ملی‌پوشان ایران امروز در ششمین روز از بازی‌های آسیایی در ماده‌های مختلف به میدان...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی ملی‌پوشان ایران امروز در ششمین روز از بازی‌های آسیایی در ماده‌های مختلف به میدان رفتند که توانستند 2 طلا و 2 برنز کسب کردند.

نتایج کامل به شرح زیر است:

شنا:

در ادامه بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون مهدی انصاری، شناگر ایران با زمان 25 ثانیه و 86 صدم ثانیه در ماده 50 متر پروانه به کار خود پایان داد. مهدی انصاری، شناگر 17 ساله ایران صبح امروز در ماده 50 پروانه به آب زد و زمان 25 ثانیه و 86 صدم ثانیه را ثبت کرد.

انصاری با این نتیجه در رده شانزدهم ماده 50 پروانه قرار گرفت؛ در مجموع 28 نفر در این ماده شرکت کرده بودند.

احمدرضا جلالی با زمان 52:69 و آرشام میرزایی با زمان 53:14 در 100 متر آزاد به خط پایان رسیدند. با این زمان‌ها شناگران ایران در مجموع 40 شرکت کننده در جایگاه‌های بیستم و بیست‌وچهارم قرار گرفتند.

قایقرانی:

تیم روئینگ دو نفره مردان ایران با ترکیب رهنما و شجاعی مدال برنز گرفت.

محسن شادی در روئینگ تک نفره سبک وزن به مدال طلا دست پیدا کرد. سولماز عباسی در روئینگ تک نفره مدال برنز گرفت. تیم روئینگ 4 نفره بانوان ششم شد. تیم هشت نفره مردان پنجم شد.

تیروکمان:

تیم‌های ملی تیراندازی با کمان ایران در ماده کامپوند مردان و زنان به ترتیب به مصاف ویتنام و اندونزی رفتند و موفق شدند حریفان خود را شکست دهند.

در بخش مردان تیم ایران با ترکیب امیرکاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید قیدی و مجید کیان‌زاده توانست با نتیجه 231 بر 227 از سد ویتنام عبور کند و بانوان ایران هم با حساب 227 بر 222 اندونزی را شکست دادند.

در انفرادی مردان، اسماعیل عبادی نفر اول دور مقدماتی شد؛ وی در مرحله حذفی دور اول استراحت و در مرحله دوم حریف لائوسی را برد. عبادی توانست با شکست حریف کره‌ای راهی نیمه‌نهایی شود.

همچنین کاظم‌پور در دور اول استراحت و دور دوم حریف میانماری را شکست داد. وی در مرحله بعد مقابل نماینده مالزی شکست خورد و حذف شد.

در بخش انفرادی زنان، سرلک دور اول حریف مغولستان را برد و دور دوم با قاسم‌پور از ایران روبرو شد. برنده این دیدار سرلک بود که وی در مرحله یک چهارم مقابل نماینده هند شکست خورد و حذف شد.

تیراندازی:

در رقابت‌های تیراندازی در تفنگ 50 متر درازکش تیم ملی مردان ایران با ترکیب جعفری پویا، شهسواری و باقری امروز به رقابت پرداخت که در مجموع تیمی به عنوان هفتمی رسید. چین، کره و قزاقستان اول تا سوم شدند. جعفری هفدهم، شهسواری بیست و پنجم و باقری بیست و هشتم شدند.

در ادامه مسابقات تیراندازی در بازی‌های آسیایی تیم تراپ دوبل مردان ایران به رقابت پرداخت. چاووشی در جایگاه چهاردهم قرار گرفت و خوشنویس هم بیست و چهارم شد. مسعود عزیزی در حالی که نامش در بین شرکت‌کنندگان بود در رقابت امروز حاضر نشد تا ایران در بخش تیمی جایگاهی در رنکینگ نداشته باشد.

دوچرخه‌سواری:

در مرحله مقدماتی رشته دوچرخه سواری دو نماینده ایران با حریفان خود رقابت کردند که در گروه سوم، محمد دانشور توانست مقام دوم را کسب کرده و راهی مرحله بعد شود. وی در نهایت توانست به مدال طلای بازی‌های آسیایی دست پیدا کند.

محمود پراش هم در گروه اول مسابقات در بین شش دوچرخه‌سوار پنجم شد.

بدمینتون:

سروش اسکندری، نماینده بدمینتون ایران به مصاف حریفی از کره جنوبی رفت و با شکست 2 بر صفر حذف شد. ثریا آقایی دیگر نماینده ایران نیز با شکست مقابل نماینده هند از دور رقابت‌ها کنار رفت.

بسکتبال:

تیم ملی ایران در دومین دیدار خود امروز مقابل فیلیپین قرار گرفت و در یک رقابت نزدیک با نتیجه 68 بر 63 پیروز شد.

والیبال:

تیم ملی والیبال ایران بعد از رقابت‌های جهانی در بازی‌های آسیایی امروز در نخستین دیدار مقابل هنگ‌کنگ قرار گرفت و 3 بر صفر پیروز شد.

هندبال:

تیم ملی ایران در مرحله دوم بازی‌های آسیایی در دومین دیدار مقابل میزبان با نتیجه 25 بر 21 شکست خورد. ملی‌پوشان فردا مقابل عربستان قرار می‌گیرند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نتایج ورزشکاران ایران در روز ششم بازی های آسیایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نتایج ورزشکاران ایران در روز ششم بازی های آسیایی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید