مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  7653 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
نتایج ورزشکاران ایران در روز نهم بازی های آسیایی

نتایج ورزشکاران ایران در روز نهم بازی های آسیایی

1393/07/07ملی‌پوشان ایران در رشته‌های مختلف در نهمین روز از بازی‌های آسیایی به مصاف حریفان رفتند که نتیجه آن...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

ملی‌پوشان ایران در رشته‌های مختلف در نهمین روز از بازی‌های آسیایی به مصاف حریفان رفتند که نتیجه آن یک طلا، یک نقره بود.

به گزارش آسمونی، نتایج کامل به شرح زیر است:

کبدی:

تیم ملی کبدی بانوان کشورمان در نخستین دیدارش در بازی های آسیایی با نتیجه 34 بر 23 از سد ژاپن گذشت. تیم ملی مردان نیز با نتیجه 56 بر 22 مالزی را شکست داد. دومین مسابقه هر دو تیم روز سه شنبه برگزار می‌شود.

والیبال:

تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل قطر توانست با نتیجه 3 بر صفر به برتری برسد. ملی‌پوشان ایران با نتیجه 25- 19 (در زمان 22 دقیقه)، 25-18 (در زمان 24 دقیقه) و 25- 19 (در زمان 22 دقیقه) به برتری رسیدند.

قایقرانی:

تیم کایاک دو نفره 200 متر مردان امروز در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف حریفانی از تاجیکستان، هنگ‌کنگ، ازبکستان، اندونزی، چین، هند، چین تایپه و ماکائو رفت و با زمان 33.68 ثانیه به عنوان تیم اول راهی فینال شد. ایران با ترکیب فضل اولی و علیرضا علیمحمدی به رقابت پرداخت و در نهایت به فینال صعود کرد.

دوچرخه‌سواری:

مسابقات دوچرخه سواری در بخش جاده امروز برگزار شد و آروین معظمی و مهدی سهرابی نمایندگان ایران در این ماده بودند که در پایان پس از 13 مرحله آروین معظمی موفق شد با ثبت رکورد چهار ساعت و هفت دقیقه و 52 ثانیه مقام دوم و مدال نقره این رقابت‌ها را از آن خود کند.

مهدی سهرابی هم با رکورد چهار ساعت و 14 دقیقه و 29 ثانیه در جایگاه هجدهم ایستاد.

کشتی:

رضا یزدانی نماینده وزن 97 کیلو در کشتی آزاد با برتری مقابل نماینده مغولستان و کره جنوبی راهی فینال شد. وی در این دیدار با کشتی‌گیری از قرقیزستان روبه‌رو شد و در نهایت با برتری در این مسابقه نخستین مدال طلای کشتی را کسب کرد.

بسکتبال:

تیم ملی بسکتبال ایران در آخرین بازی خود در مرحله یک چهارم نهایی بازی‌های آسیایی از ساعت 9 و 45 دقیقه امروز به مصاف چین رفت و 75 بر 67 به برتری رسید. تیم ملی کشورمان با این برد به عنوان سرگروه راهی نیمه نهایی شد و باید در این مرحله به مصاف بازنده دیدار قطر و کره‌جنوبی بروند. این دو تیم بعد از ظهر امروز به مصاف هم می‌روند. مرحله نیمه نهایی روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

دوومیدانی:

مرحله نیمه نهایی دوی 100 متر بازی‌های آسیایی در بخش مردان برگزار شد و حسن تفتیان در این بخش با رکورد 10 ثانیه و 34 از صعود به فینال بازماند. رضا قاسمی دیگر نماینده کشورمان در همین ماده با ثبت زمان 10 ثانیه و 30 صدم ثانیه فینالیست شد.

سپیده توکلی دوومیدانی کار هفت‌گانه کار ایران در اولین مسابقه‌اش در دوی 100 متر مانع با زمان 14 ثانیه و 87 صدم ثانیه در گروه خود پنجم شد. وی در دومین مسابقه‌اش در رقابت‌های هفتگانه و در ماده پرش ارتفاع با رکورد یک متر و 83 سانتی‌متر در گروهش اول شد. توکلی با ثبت این حد نصاب، رکورد ملی، پرش ارتفاع ایران را یک سانتی متر ارتقا داد. این رکورد قبلا دست خود این پرنده ارتفاع بود.

توکلی، ملی پوش هفت گانه ایران در بخش پرتاب وزنه به رقابت با حریفان خود پرداخت. وی در پرتاب اول خود وزنه را 12 متر و 62 سانتی متر پرتاب کرد و پرتاب‌های دوم و سوم وی نیز رکورد 12 متر و 43 سانتی متر و 12 متر و 54 بود. وی با رکورد 12 متر و 62 سانتی متر در این بخش در جایگاه دوم ایستاد.وی همچنین در دوی 200 متر این ماده با حریفان خود به رقابت پرداخت که در این بخش با رکورد 26 ثانیه و 50 صدم ثانیه در جایگاه پنجم قرار گرفت.

فینال دوی 100 متر بانوان در بازی‌های آسیایی امروز برگزار شد و در این ماده ایران یک نماینده به نام مریم طوسی داشت.

طوسی که به فینال رسیده بود، در این مرحله به رقابت با حریفان خود پرداخت که در نهایت با کسب رکورد 11 ثانیه و 73 صدم ثانیه به مقام هفتم دست یافت.

رضا قاسمی، ملی پوش دوی سرعت ایران که به فینال این رقابت‌ها در بازی‌های آسیایی رسیده بود، در این مرحله با رکورد 10 ثانیه و 25 صدم ثانیه به مقام پنجم دست یافت.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نتایج ورزشکاران ایران در روز نهم بازی های آسیایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نتایج ورزشکاران ایران در روز نهم بازی های آسیایی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید