مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  7570 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نتایج ورزشکاران ایران در روز اول بازی های آسیایی

نتایج ورزشکاران ایران در روز اول بازی های آسیایی

1393/06/31به گزارش آسمونی نتایج ورزشکاران کشورمان در رشته های مختلف در اولین روز بازی های آسیایی به شرح زیر...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی نتایج ورزشکاران کشورمان در رشته های مختلف در اولین روز بازی های آسیایی به شرح زیر است:

شمشیربازی

در اپه انفرادی مردان، تیم ایران با دو نماینده به میدان رفت.
علی یعقوبیان در مرحله مقدماتی با شکست مقابل ورزشکارانی از کره جنوبی، قرقیزستان، قزاقستان، قطر و ویتنام و یک پیروزی مقابل نماینده مغولستان، حذف شد.

محمد رضایی تادی نیز با پیروزی بر شمشیرزنانی از ازبکستان، فلسطین، چین، سنگاپور و کویت و شکست از ورزشکاری از ژاپن از گروه خود صعود کرد. در مرحله یک سی و دوم مقابل حریف کویتی خود به پیروزی رسید اما در یک شانزدهم با شکست مقابل نماینده ژاپن از گردونه رقابت ها کنار رفت.

جودو

در وزن منهای 60 کیلوگرم احسان بهرامیان در مسابقه اول حریف ترکمنستانی خود را شکست داد اما در مرحله یک شانزدهم نهایی با شکست از ورزشکار کره جنوبی از راهیابی به مرحله بالاتر بازماند.

 روئینگ

در ماده قایق سبک وزن تک نفره مردان، عاقل حبیبیان با زمان هفت دقیقه و 38 ثانیه و 36 صدم ثانیه مسافت دو هزار متری را طی کرد و با قرار گرفتن در رده سوم گروه دوم مرحله مقدماتی، به جدول شانس مجدد راه یافت.
نازنین رحمانی در قایق تک نفره زنان با زمان دو دقیقه و نه ثانیه و 37 صدم ثانیه در رده چهارم گروه یک ایستاد و به فینال صعود کرد.

در قایق سبک وزن چهار نفره زنان تیم کشورمان با ترکیب حمیرا برزگر، نازنین ملایی، سولماز عباسی زاده و مهسا جاور با زمان هفت دقیقه و 22 صدم ثانیه در رده دوم گروه یک مرحله مقدماتی قرار گرفت و به مرحله شانس مجدد راه یافت.
در قایق چهار نفره مردان نیز تیم ایران با ترکیب خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی با زمان شش دقیقه و 19 ثانیه در رده چهارم گروه یک مرحله مقدماتی ایستاد و باید در مرحله شانس مجدد به میدان برود.

 تیراندازی

در تپانچه 10 متر تیمی زنان تیم کشورمان با ترکیب الهام هریجانی، سارینا قرابت و سارا میرابی با 1116 امتیاز در رده نهم قرار گرفت.
در مرحله مقدماتی این ماده نیز میرابی با 376 امتیاز در رده هجدهم، هریجانی با 372 امتیاز در رده بیست و نهم و قرابت با 368 امتیاز در رده سی و پنجم قرار گرفتند و حذف شدند.
در تراپ مردان بابک یگانه با 68 امتیاز در مکان نوزدهم قرار گرفت و از گردونه رقابت ها کنار رفت.
در بخش تیمی تپانچه 50 متر مردان، تیم ایران با ترکیب ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی و محمد احمدی با 1640 امتیاز در رده هفتم ایستاد.
در این ماده و در مرحله مقدماتی بخش انفرادی نیز احمدی با 553 امتیاز در رده یازدهم، برخورداری با 550 امتیاز در رده نوزدهم و رحیمی با 537 امتیاز در رده سی و ششم قرار گرفتند و همگی حذف شدند.

وزنه برداری

در دسته 56 کیلوگرم مجید عسکری به میدان رفت و با 124 کیلوگرم در یکضرب، 146 کیلوگرم در دوضرب و 270 کیلوگرم در مجموع در رده ششم قرار گرفت. عسکری رکورد یکضرب ایران را نیز شکست.

 ووشو

در ووشو چانگچوان، احسان پیغمبری با 9.51 امتیاز در رده ششم ایستاد.
در وزن منهای 52 کیلوگرم ساندای زنان، الهه منصوریان در مرحله یک شانزدهم از سد رقیب اندونزیایی خود گذشت و به مرحله بالاتر صعود کرد.
در وزن منهای 56 کیلوگرم ساندای مردان، اکبر محمدزاده با شکست از نماینده چین از دور مسابقات کنار رفت.

 دوچرخه سواری

در ماده تیم اسپرینت، تیم کشورمان با ترکیب محمود پراش، فرزین عرب و حسنعلی ورپشتی در مرحله مقدماتی با زمان یک دقیقه و یک ثانیه و 814 هزارم ثانیه به دیدار رده بندی صعود کرد اما در این مسابقه به زمان یک دقیقه و یک ثانیه و 523 هزارم ثانیه از ژاپن شکست خورد و از دستیابی به مدال برنز بازماند.
در ماده تعقیبی تیمی، تیم ایران با ترکیب علی خادمی، حمید بیک خورمیزی، بهنام آریان و محمد رجبلو با زمان چهار دقیقه و 26 ثانیه و 513 هزارم ثانیه در رده هفتم مرحله مقدماتی قرار گرفت.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نتایج ورزشکاران ایران در روز اول بازی های آسیایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نتایج ورزشکاران ایران در روز اول بازی های آسیایی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید