کد مطلب:  55612 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
داوری که جوکوویچ را اخراج کرد تهدید به مرگ شد!

داوری که جوکوویچ را اخراج کرد تهدید به مرگ شد!

لائورا کلارک که در جریان رقابت های اپن آمریکا با ضربه مرد شماره یک جهان روبرو شد توسط برخی از هواداران تنیسور صربستانی به مرگ تهدید شد.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از آس، نواک جوکوویچ بامداد دوشنبه در جریان دیدار برابر پابلو کارنیو به خاطر کوبیدن توپ به داور خط از اپن آمریکا اخراج شد.

تنیسور صربستانی به دلیل آسیب رساندن به گردن لائورا کلارک جریمه مالی هم شد اما برخی از هواداران مرد شماره یک جهان معتقد بودند داور خط بزرگنمایی کرده است برای همین با پیام های ناخوشایند خود در شبکه های اجتماعی کلارک را به مرگ تهدید کردند.

برخی از کاربران پروفایل شخصی کلارک را در شبکه های اجتماعی پیدا کردند و تصویری را که این داور به منظور گرامیداشت پسرش، جاش به اشتراک گذاشته بود انتخاب کردند. پسر کلارک در سال 2008 زمانی که 25 سال داشت با دوچرخه دچار حادثه شد و جانش را از دست داد. کاربران دردناکترین پیام را برای کلارک فرستادند: "نگران نباش، خیلی زود به او ملحق خواهی شد." برخی از آن ها نوشتند: " خدا همه چیز را می بیند."

با این حال این تنها پیام های تهدید آمیز برای کلارک نبودند و آن ها این داور را متهم کردند که تحمل یک ضربه توپ را نداشته است و واکنشش خجالت آور بوده است.

کلارک عاشق تنیس است و از حرفه اش لذت می برد حتی با وجود این که در برخی از لحظات آسیب جدی دیده است. ضربه جوکوویچ خیلی او را دچار مشکل نکرد اما هفته پیش به خاطر ضربه ای که بیش از 200 کیلومتر بر ساعت بود لبش به شدت دچار آسیب دیدگی شد.

جوکوویچ پس از بازی در شبکه های اجتماعی بدون این که نام داور را فاش کند از او عذرخواهی کرد و نوشت: این اتفاق به شدت من را ناراحت کرد. شرایط داور خط را بررسی کردم و مسئولان بازی ها به من اطلاع دادند که در وضعیت خوبی به سر می برد. متاسفم که باعث شدم چنین استرسی به وجود آید. نامش را به خاطر احترام به حریم شخصی اعلام نمی کنم.

نظر خود را درباره «داوری که جوکوویچ را اخراج کرد تهدید به مرگ شد!» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید