کد مطلب: 55007 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دلیل اُفت شاخص امروز بازار سرمایه مشخص شد

دلیل اُفت شاخص امروز بازار سرمایه مشخص شد

کارشناس بازار سرمایه گفت: شنیدن خبر‌هایی مانند تکذیب ورود دارایی‌های دوم به بازار بورس می‌تواند عامل موثری بر رشد یا اُفت شاخص باشد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : علی عباسی کارشناس بازار سرمایه درباره اینکه آیا عدم عرضه دارا دوم بر شاخص بورس تاثیر می گذارد، اظهار کرد: شنیدن این گونه از اخبار در مرحله اول سبب می شود تا سهام داران واکنش جدی را به آن نشان دهند در حالی که در بلندمدت حتی سهام داران متوجه خواهند شد که این عملی که هم اکنون صورت گرفته به نفع بازار سرمایه خواهد شد.

او در ادامه افزود: نکته ای که هم اکنون اهمیت دارد این است که تازه واردان باید با احتیاط بیشتری گام هایشان را بردارند چون ما در دوماه پیش رو ممکن است با یک اصلاح جدی در بازار مواجه شویم که این امر یک شوکی را به سرمایه داران وارد خواهد کرد.

کارشناس بازار سرمایه بیان کرد: مردم باید بدانند که وقتی سهامشان به یک مقاومت برخورد کرد آن سهام را بفروشند و در یک سهم دیگر سرمایه گذاری کنند. چون ممکن است همان سودی را که در یک بازه زمانی بدست آوردند را از دست بدهند.

عباسی درباره مخالفت زنگنه وزیر نفت در خصوص عرضه دارایی های دوم در بازار سرمایه گفت : آقای زنگنه از اول مخالف این مسئله بود که نفت به صورت فرآورده در بازار عرضه بشود به علت آنکه از همان ابتدا به دنبال خام فروشی بود.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «دلیل اُفت شاخص امروز بازار سرمایه مشخص شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 6 = ?