خرید خدمت سربازی در سال 98 متنفی شد | آسمونی
کد مطلب: 40850 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خرید خدمت سربازی در سال 98 متنفی شد

خرید خدمت سربازی در سال 98 متنفی شد

به گزارش آسمونی:با تصویب بندی از لایحه بودجه 98 درباره لزوم تسویه حساب خریداران خدمت سربازی مشمول در سال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

خرید خدمت سربازی در سال 98 متنفی شد
خرید خدمت سربازی در سال 98 متنفی شد

به گزارش آسمونی:با تصویب بندی از لایحه بودجه 98 درباره لزوم تسویه حساب خریداران خدمت سربازی مشمول در سال جاری، عملا خرید خدمت سربازی در سال 98 منتفی شد.

نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت صبح امروز (شنبه) و در ادامه بررسی جزئیات بودجه 98 در بخش درآمدی، بندالحاقی 3 تبصره 11 را تصویب کردند.

بر این اساس دولت مکلف است اقساط جریمه غیبت از خدمت وظیفه عمومی افرادی را که تا پایان سال 1397 متقاضی پرداخت اقساطی این جریمه‌ها بوده‌اند تا پایان سال 1398 وصول و به حساب خزانه واریز کند. افرادی که تا پایان سال 1398 نسبت به تسویه اقساط خود اقدام نکنند مشمول غایب محسوب و به خدمت وظیفه عمومی اعزام می‌شوند.

در چند سال گذشته بندی در لایحه بودجه برای تعیین شرایط خرید خدمت سربازی برای مشمولان غایب تصویب می‌شد که امسال این بند از بودجه حذف شد لذا پرونده خرید خدمت سربازی در سال 98 بسته شد.

در همین رابطه محمد جواد جمالی عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به ایسنا در این باره گفت: با تصویب این بند از لایحه بودجه عملاً در سال آینده خرید خدمت سربازی نداریم و باید مشمولان سال 97 تا پایان سال 98 تسویه حساب کنند.

منبع: ایسنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره خرید خدمت سربازی در سال 98 متنفی شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «خرید خدمت سربازی در سال 98 متنفی شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?