کد مطلب:  40445 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاسخ روابط‌ عمومی دیوار به اظهارات اخیر درباره مسدود شدن این سرویس

پاسخ روابط‌ عمومی دیوار به اظهارات اخیر درباره مسدود شدن این سرویس

به گزارش آسمونی:«دیوار» در تعامل با دادستانی و ابزارهای نظارتی وعده داده شده توسط دستگاه‌های ذی‌ربط در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پاسخ روابط‌ عمومی دیوار به اظهارات اخیر درباره مسدود شدن این سرویس
پاسخ روابط‌ عمومی دیوار به اظهارات اخیر درباره مسدود شدن این سرویس

به گزارش آسمونی:«دیوار» در تعامل با دادستانی و ابزارهای نظارتی وعده داده شده توسط دستگاه‌های ذی‌ربط در دولت، سعی می‌کند معاملاتی نه تنها به صرفه، بلکه ایمن‌تر فراهم کند و افزایش امنیت کاربران‌ را همواره از وظایف خود می ‌داند.

اظهارات رئیس پلیس فتای تهران بزرگ درباره سایت «دیوار» که امروز در رسانه‌های عمومی بازتاب یافت، باعث ایجاد نگرانی بین کاربران و همه کسانی شد که دیوار را در 6 سال گذشته به عنوان همراه و همکار، همواره کنار خود داشته‌اند.

از همین‌ رو روابط‌ عمومی سایت دیوار در جوابیه‌ای به اظهارات اخیر درباره مسدود شدن سایت پاسخ داد که آن را در ادامه می‌خوانید:

دیوار در ماه‌های گذشته روزانه نزدیک به 400هزار آگهی ثبت کرده است؛ به این معنا که امسال تعداد آگهی‌های دیوار از مرز 140میلیون آگهی عبور خواهد کرد.

کار و زندگی‌ بسیاری از مردم از کنار دیوار تامین می‌شود. دیوار به سرعت در حال رشد است و باید آگاهی مردم درباره معامله کردن در این فضا افزایش یابد. ما شرایط پلیس را در روزهای اخیر درک می‌کنیم و همواره تلاش کرده‌ایم در فضای همکاری مشکلات را حل کنیم؛ حتما مقامات پلیس هم تایید می‌کنند که در عمده پرونده‌ها دیوار نقشی نداشته و سهل‌انگاری و اعتمادهای بیجا در فضای معامله افراد با یکدیگر باعث بروز این مشکلات شده است.

در دیوار بیش از 380هزار کسب و کار مشغول فعالیت هستند و این نشان از اعتماد عمومی به این سرویس است. آیا بهتر نیست به خاطر عده‌ای سودجو که به گفته رییس پلیس فتای تهران تنها نزدیک به 30 نفر بوده‌اند، نزدیک به حداقل 20 میلیون کاربر دیوار را نگران نکرد؟

2میلیارد تومان مبلغ کلاهبرداری مورد اشاره رئیس پلیس فتا در مقابل هزاران معامله روزانه موفق و امن بین مردم که با صرفه اقتصادی همراه است آیا می‌تواند معیار یک تصمیم‌گیری باشد؟ آیا تضمینی وجود دارد که با مسدود شدن دیوار این جرایم دیگر در متن جامعه رخ ندهد؟

در عین حال دیوار در تعامل با دادستانی و ابزارهای نظارتی وعده داده شده توسط دستگاه‌های ذی‌ربط در دولت سعی می‌کند معاملاتی نه تنها به صرفه، بلکه ایمن‌تر فراهم کند. ما افزایش امنیت کاربران‌مان را همواره از وظایف خود دانسته‌ایم و باز هم در این زمینه تلاش خواهیم کرد.

از همین رو دست همه رسانه‌ها و به ویژه مسئولان را برای افزایش آگاهی عموم مردم در زمینه معامله کالای دست‌دوم می‌فشاریم و امیدواریم همین تعداد اندک تخلفات نیز به صفر نزدیک شود.

منبع: فارس

: برای دریافت مشاوره درباره پاسخ روابط‌ عمومی دیوار به اظهارات اخیر درباره مسدود شدن این سرویس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پاسخ روابط‌ عمومی دیوار به اظهارات اخیر درباره مسدود شدن این سرویس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید