کد مطلب:  1794 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
روانشناسی رنگ ها در میکاپ

روانشناسی رنگ ها در میکاپ

حتما برای‌تان جالب است اگر بدانید رنگی که برای آرایش لب‌ها، موها و ناخن‌های‌تان انتخاب می‌کنید رابطه...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

میکاپ
میکاپ

حتما برای‌تان جالب است اگر بدانید رنگی که برای آرایش لب‌ها، موها و ناخن‌های‌تان انتخاب می‌کنید رابطه مستقیم با کاراکتر و شخصیت شما دارد. به اعتقاد بسیاری از روانکاوان رنگ لاک، رنگ مو و رنگ رژی که خانم‌ها انتخاب می‌کنند، می‌تواند رازهای پنهانی آنها را برای مخاطب‌شان آشکار کند. شما سراغ کدامیک از این رنگ‌ها می‌روید؟

رژ قرمز

افرادی که از رنگ قرمز برای آرایش لب‌ها و لاک ناخن‌های‌شان استفاده می‌کنند غالبا افرادی جسور، شجاع و با اعتماد به نفس‌اند. این افراد وقتی تصمیم به اجرای کاری بگیرند کمتر کسی می‌تواند آنها را از انجام آن کار منصرف کند. این افراد معمولا به همه هدف‌های‌شان می‌رسند و دوست دارند در همه مراحل زندگی جزو بهترین‌ها باشند.

لاک زرد

اگر شما در گروه افرادی هستید که خارج از برنامه‌ریزی‌های برندهای مدساز رنگ زرد را برای لاک ناخن‌های‌تان انتخاب می‌کنید باید بگوییم شما در گروه پرانرژی‌ترین و شادترین افراد روی زمین هستید. رنگ زرد خبر از شادی درونی شما دارد.

رنگ موی نارنجی

انتخاب رنگ نارنجی برای موها اگر‌چه ممکن است چندان متعارف نباشد اما افرادی که این رنگ مو را برای موهای‌شان انتخاب می‌کنند افرادی به‌شدت اجتماعی با اعتماد به نفس بالا هستند. حتی افرادی که این رنگ را برای رنگ ناخن‌های‌شان نیز انتخاب می‌کنند در گروه افراد اجتماعی با روابط عمومی بالا قرار می‌گیرند که می‌توانند با تمام گروه‌ها و اقشار جامعه ارتباط خوبی برقرار کنند.

لاک مشکی

افرادی که لاک مشکی را انتخاب می‌کنند شخصیت‌هایی بسیار سنگی و قدرتمند دارند. آنها مانند کوه قوی‌اند و شخصیت‌هایی حامی و همیشه همراه دارند. اگر در جمع دوستان‌تان یک نفر را دارید که لاک مشکی می‌زند قطعا او می‌تواند بهترین حامی و دوست شما باشد.

میکاپ1
میکاپ1

رژلب نارنجی

ماجرای خانم‌هایی که رژ‌لب نارنجی را انتخاب می‌کنند اما کمی متفاوت است. آنها دوست دارند همیشه محل توجه باشند. جسارت آنها در انتخاب این رنگ بسیار زیاد است. ماجراجویی و کمی خود‌شیفتگی از‌جمله ویژگی‌های این افراد است که به‌نظر می‌رسد با انتخاب رنگ نارنجی برای رژ‌لب به اوج خود رسیده است.

رژ‌لب اکلیلی

شاید بسیاری از خانم‌ها برای حضور در مهمانی، عروسی یا یک شب‌نشینی زنانه باشکوه سراغ رژ‌لب‌های اکلیلی و براق بروند، اما افرادی که به شکل روتین تمایل به استفاده از این رژ لب ها دارند افرادی عاشق پیشه، خوشگذران و اهل گشت و گذارند که تعداد بی‌شماری دوست دارند و می‌توانند با روابط عمومی خوب در جمع‌ها حاضر شوند.

لاک صورتی

رمانتیک‌ها بیشتر سراغ رنگ صورتی و گلبهی می‌روند. این افراد احساسات زیادی دارند معمولا اهل فعالیت‌های هنری هستند و خلاقیت زیادی در کارهای‌شان دارند. افرادی که این رنگ را برای رژ‌لب و لاک انتخاب می‌کنند کمی زودرنج‌اند به‌همین دلیل باید در انتخاب کلمات هنگام گفت‌و‌گو با آنها خیلی دقت کرد.

رژ‌لب گوشتی یا کالباسی

افرادی که سراغ رژ‌لب‌های گوشتی و کالباسی می‌روند غالبا شخصیت‌هایی آرام، ساده و خاضع دارند. آنها به‌شدت در مسائل آسان‌گیر هستند و خیلی زود می‌توانند برای مشکلات پیش‌روی‌شان راه چاره پیدا کنند. این افراد تمایل زیادی ندارند تا در جمع‌ها به چشم بیایند. آنها ترجیح می‌دهند در آرامش و در گوشه‌ای مهمانی از هم‌صحبتی با دوستان‌شان لذت ببرند.

دیزاین
دیزاین

لاک بنفش

انتخاب رنگ‌هایی مثل بنفش که از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به‌دست می‌آید انتخاب شخصیت‌های کمی پیچیده است. آنها آرامش آبی‌دوست‌ها و جسوری و هیجان قرمز‌دوست‌ها را با هم توأمان دارند. اما این افراد در کنار این حس پارادوکسیکال به‌شدت افرادی باوقار و متین هستند که هر کسی دوست دارد با آنها هم‌صحبت شود.

: برای دریافت مشاوره درباره روانشناسی رنگ ها در میکاپ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «روانشناسی رنگ ها در میکاپ» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید