کد مطلب:  10090 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تولید بازی عجیب و بلند پروازانه توسط شرکت آمازون

تولید بازی عجیب و بلند پروازانه توسط شرکت آمازون

آمازون (Amazon Game Studios) درحال حاضر مشغول استخدام کردن افراد برای یک «بازی کامپیوتری بلندپروازانه با آخرین تکنولوژی‌های روز» است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، استودیوی بازی‌سازی آمازون (Amazon Game Studios) درحال حاضر مشغول استخدام کردن افراد برای یک «بازی کامپیوتری بلندپروازانه با آخرین تکنولوژی‌های روز» است.در چند وقت اخیر مشخص بود که این کمپانی دارد برای یک پروژه بزرگ آماده می‌شود. در کنار خرید شرکت سازنده «Killer Instinct» (دبل هلیکس) در سال گذشته، این شرکت چند بازی‌ساز سرشناس از جمله «کیم سویفت» (طراح بازی Portal) و «کلینت هُکینگ» (که قبلا روی سری‌بازی‌هایی مثل Far Cry یا Splinter Cell کار کرده بود) را هم استخدام کرده است. طبق گزارش «کوتاکو»،‌ آمازون پول زیادی را برای خرید لایسنس «CryEngine» (موتور بازی‌سازی که محصولات قدرتمندی مثل Crysis3 را تولید کرده) صرف کرده است. خارج از دنیای ساخت بازی، آمازون همچنین سرویس پخش بازی «Twitch» را هم با مبلغ 970 میلیون دلار در آگوست گذشته خرید. این مطلب همین‌طور مقوله بازی را تبدیل به مرکز توجه دستگاه «Fire TV» جدید آمازون کرده است.
در اخبار جدیدتر، آمازون با چند استودیوی بازی‌سازی مطرح همکاری کرده تا به عنوان یک شبه منتشر‌کننده بازی‌های موبایل عمل کند. هدف این کار، طبق گزارش‌ها، بازگرداندن بازی‌های پولی اما سطح بالا به این پلتفرم است. آخرین محصول این همکاری، بازی ترسناک «Til Morning’s Light»، یکی از تاثیرگذارترین بازی‌های موبایل چندوقت اخیر است. این بازی از اکثر محصولات معمول گوشی‌های موبایل بلندپروازانه‌تر است و به نظر می‌آید همین هدف مشترک آمازون برای بخش بازی‌های کامپیوتری خود باشد.

نظر خود را درباره «تولید بازی عجیب و بلند پروازانه توسط شرکت آمازون» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید