کد مطلب: 44256 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه جامع رونق تولید به دولت ارسال شد

برنامه جامع رونق تولید به دولت ارسال شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: برنامه جامع رونق تولید تهیه و به دولت ارسال شده است و در این برنامه مباحثی هم‌چون کنترل تورم و عناصر موثر بر آن مانند نرخ ارز را مورد بررسی قرار داده‌ایم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه جامع رونق تولید به دولت ارسال شد - The production boom program was sent to the government برنامه جامع رونق تولید به دولت ارسال شد - The production boom program was sent to the government

به گزارش آسمونی:فرهاد دژپسند در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید سازمان امور مالیاتی در جمع خبرنگاران در مورد وضع مالیات بر سکه، اظهار داشت: در قالب این طرح سکه‌هایی که بدون قصد سوداگری خریداری می‌شوند را از مالیات معاف کرده‌ایم و درواقع این طرح برای مقابله با اخلال در بازار اجرایی می‌شود.

وی درخصوص برنامه دولت برای رونق تولید، گفت: برنامه جامع رونق تولید تهیه و به ریاست جمهوری ارسال شده است و در این برنامه مباحثی همچون کنترل تورم و عناصر موثر بر آن همچون نرخ ارز را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «برنامه جامع رونق تولید به دولت ارسال شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?