کد مطلب:  6583 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 احتمال یک تغییر در ترکیب اصلی تیم ملی

 احتمال یک تغییر در ترکیب اصلی تیم ملی

1393/04/04 به گزارش آسمونی تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای برگزاری آخرین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/04/04

به گزارش آسمونی تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای برگزاری آخرین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی آماده می کند، عصر سه شنبه آخرین جلسه تمرینی قبل از دیدار با بوسنی را در زمینی به غیر از زمین ورزشگاه محل برگزاری انجام داد. خبرها از اردوی تیم ملی حاکیست کارلوس کی روش قصد دارد برای دیدار روز چهارشنبه با بوسنی یک تغییر در ترکیب اصلی تیمش ایجاد کند.
 تیم ملی فوتبال ایران که باید در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی بیستمین دوره جام جهانی به مصاف بوسنی و هرزگوین برود، عصر سه شنبه آخرین تمرین خود را در زمین ناندل باراداس باشگاه ویتوریا انجام داد. این تمرین در حضور کم تعداد نمایندگان رسانه های گروهی برگزار شد.

دقایق ابتدایی این تمرین با گرم کردن بدن ها با توپ آغاز شد و سپس بازیکنان به کار با توپ در فضای محدود پرداختند. پس از آن تمرین به روی خبرنگاران بسته شد تا کارلوس کی روش آخرین برنامه های تاکتیکی اش را اجرا کند. بازیکنان تیم ملی نیز با شادی و نشاطی که داشتند تمرینات خوبی را انجام دادند و نشان دادند از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند.

آخرین اخبار از اردوی تیم ملی حاکی از آن است که کارلوس کی روش قصد دارد تیمش را با یک تغییر نسبت به دیدار با آرژانتین به میدان بفرستد و این احتمال وجود دارد که او در دیدار برابر بوسنی مسعود شجاعی را روی نیمکت بنشاند و مجددا از خسرو حیدری در ترکیب اصلی تیم ملی استفاده کند.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و بوسنی در مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی ساعت 20:30 روز چهارشنبه در ورزشگاه فونته نوا شهر سالوادور برگزار خواهد شد. همزمان با این دیدار نیز تیم های نیجریه و آرژانتین به مصاف هم می روند تا تکلیف تیم دوم صعود کننده از گروه f مشخص شود.

در پایان دیدارهایی که تاکنون در این دیدار برگزار شده است، تیم ملی فوتبال آرژانتیین با 6 امتیاز در صدر قرار دارد و صعودش به مرحله بعد را قطعی کرده است. تیم ملی نیجریه با 4 امتیاز از شانس بیشتری برای صعود برخوردار است و ایران با یک امتیاز با شرایطی خاص به مرحله بعد صعود خواهد کرد. بوسنی هم از دور مسابقات حذف شده است.

تیم ملی فوتبال ایران برای صعود از این گروه باید برابر بوسنی به پیروزی برسد و نیجریه هم برابر آرژانتین شکست بخورد. اگر ایران یک بر صفر بوسنی را ببرد و نیجریه یک بر صفر به آرژانتین ببازد، قرعه تکلیف تیم صعود کننده از این گروه را مشخص خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره  احتمال یک تغییر در ترکیب اصلی تیم ملی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره « احتمال یک تغییر در ترکیب اصلی تیم ملی» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید