کد مطلب:  55303 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قیمت اکتمرا ایرانی یک میلیون و 800 هزار تومان اعلام شد

قیمت اکتمرا ایرانی یک میلیون و 800 هزار تومان اعلام شد

مدیرکل دارو سازمان غذاودارو گفت: قیمت اکتمرا ایرانی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شد و توزیع آن در بیمارستان‌ها آغاز شده است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : حیدر محمدی مدیرکل اداره دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با بیان اینکه قیمت اکتمرای ایرانی مشخص شد، گفت: ارزانترین اکتمرا یا توسیلیزومب در دنیا 540 یورو قیمت دارد و ما در سازمان غذا و دارو اکتمرا ایرانی را یک میلیون و 800 هزار تومان قیمت گذاری کردیم.

آغاز توزیع اکتمرای ایرانی در بیمارستان‌ها

محمدی با اشاره به توزیع اکتمرا ایرانی در بیمارستان‌ها بیان کرد: توزیع اکتمرای ایرانی از پنج شنبه هفته قبل در بیمارستان‌ها آغاز شده است و توزیع آن در بیمارستان‌ها ادامه دارد.

مدیرکل اداره دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو درباره صادرات اکتمرا بیان کرد: ظرفیت تولید در حال افزایش است و ما تا زمانی که نیاز داخل کشور تامین نشود اجازه صادرات نمی دهیم.

توزیع دو محموله رمدسیویر در بیمارستان‌ها

مدیرکل اداره دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به توزیع محموله‌های بعدی رمدسیویر ایرانی در بیمارستان‌ها تصریح کرد: توزیع 30 هزار عدد رمدسیویر از پنج شنبه هفته قبل آغاز شده است همچنین 50 هزار عدد رمدسیویر هم از امروز در بیمارستان‌ها توزیع می‌شود.

محمدی با اشاره به قیمت داروی رمدسیویر برای درمان بیماران مبتلا به کرونا توضیح داد: قیمت داروی رمدسیویر وارداتی بین یک میلیون و 100 تا یک میلیون و 300 هزار تومان و قیمت رمدسیویر ایرانی 600 هزار است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره قیمت اکتمرا ایرانی یک میلیون و 800 هزار تومان اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قیمت اکتمرا ایرانی یک میلیون و 800 هزار تومان اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید