مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  46195 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آغاز لیگ برتر : 23 مرداد

آغاز لیگ برتر : 23 مرداد

معاون وزیر ورزش و جوانان در قزوین گفت: با توجه به اقدامات وزارت ورزش ظرف امروز و فردا قرعه کشی مسابقات دسته برتر فوتبال اعلام می‌شود.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
 آغاز لیگ برتر : 23 مرداد - The Premier League starts on Mordad 23
آغاز لیگ برتر : 23 مرداد - The Premier League starts on Mordad 23

آغاز لیگ برتر : 23 مرداد - The Premier League starts on Mordad 23

به گزارش آسمونی : به نقل از وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان امروز در در مراسم افتتاح خانه تیراندازی شهر محمدیه استان قزوین در جمع خبرنگاران گفت: فدراسیون فوتبال قرعه کشی مسابقات لیگ برتر را ظرف امروز و فردا اعلام می‌کند و مسابقات هم نهایتا بیستم تا بیست و سوم مرداد آغاز می‌شود.

معاون وزیر ورزش با بیان اینکه ورزشگاه آزادی تهران 99 درصد برای برگزاری مسابقات آماده شده است، تاکید کرد: ورزشگاه‌های یادگار امام تبریز، نقش جهان و فولادشهر اصفهان، فولاد اهواز و آبادان هم آماده شده اند.

داروزنی افزود: دغدغه ما ورزشگاه‌های قائمشهر و مسجدسلیمان بود که نصب صندلی، تکمیل ورودی‌ها و رختکن ورزشگاه قائمشهر با پیگیری‌های استاندار به پایان رسیده است.

او با بیان اینکه فدراسیون برای برگزاری مسابقات، نصب صندلی، فروش الکترونیکی بلیت، نصب دوربین‌های امنیتی و گیت‌های ورودی را الزام آور کرده، گفت: به جز گیت‌های ورودی مابقی کار‌ها در این ورزشگاه‌ها انجام شده است.

معاون وزیر ورزش تاکید کرد: دو استادیوم جم بوشهر و مسجدسلیمان هنوز مشکلشان حل نشده که در صورت آماده نشدن، مسابقات آن‌ها در مرکز استان برگزار خواهد شد.

پرداخت پاداش قهرمانان تا پایان سال داور زنی درباره پرداخت پاداش قهرمانان ورزشی هم گفت: پاداش قهرمان مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جارکارتا پرداخت شده و پاداش سایر مسابقات جهانی هنوز به آنان داده نشده است.

وی افزود: پاداش سایر رشته‌ها مسابقات آسیایی و قهرمانی جهان را هم انشاالله تا پایان سال پرداخت خواهیم کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان، تکمیل طرح‌های نیمه تمام و با بیش از 60 درصد پیشرفت را در اولویت دانست و گفت: تکمیل سالن‌های 6 هزار نفری هم در اولویت تکمیل قرار دارند.

داورزنی افزود: این سالن‌ها مانند سالن‌های 6 هزار نفری ارومیه و اردبیل می‌توانند میزبان مسابقات جهانی باشند.

به گفته داورزنی، همواره 3 تا 4 هزار طرح نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد که با توجه به محدودیت‌ها و بر اساس اولویت آن‌ها را به بهره برداری خواهیم رساند. او راهکار دیگر فدراسیون برای افتتاح طرح‌های نمیه تمام را استفاده از ظرفیت مردمی و مشارکت بخش خصوصی طبق ماده 27 بیان کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: امسال بیش از 700 طرح ورزشی در کشور افتتاح شده است.

داورزنی در پاسخ به این سوال که آیا تجهیز سالن و مجموعه‌های ورزشی وظیفه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است، گفت: این شرکت به صورت عمومی فقط زیرساخت‌های ورزشی را فراهم می‌کند و تجهیز آن‌ها وظیفه فدراسیون‌ها و هیات‌های ورزشی است.

امروز با حضور داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان خانه تیراندازی شهر محمدیه به بهره برداری رسید و همچنین تجهیزات 25 خانه روستایی به روستا‌های استان قزوین ارسال شد. شرکت در مجمع سالیانه فدراسیون تیراندازی و دیدار با استاندار قزوین از دیگر برنامه‌های سفر داورزنی به قزوین است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آغاز لیگ برتر : 23 مرداد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز لیگ برتر : 23 مرداد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید