کد مطلب: 54355 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیش فروش محصول جدید ایران خودرو شروع شد

پیش فروش محصول جدید ایران خودرو شروع شد

پیش فروش محصول جدید ایران خودرو (k 132) و هشت محصول دیگر از ساعت 10 صبح امروز آغاز شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیش فروش محصول جدید ایران خودرو شروع شد - The pre-sale of Iran Khodro's new product has started پیش فروش محصول جدید ایران خودرو شروع شد - The pre-sale of Iran Khodro's new product has started

به گزارش آسمونی : طرح مشارکت در تولید محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو در کنار هشت محصول دیگر آغاز شد. در این طرح افراد می‌توانند برای پیش فروش محصول جدید ایران خودرو (k132) و دناپلاس اتوماتیک، پژو 207 دستی، پژو پارس ال. ایکس، دنا معمولی، رانا پلاس، سورن ای. ال. ایکس، پژو 206 تیپ دو و سمند ال. ایکس بنزینی اقدام کنند.

این دوره از پیش نویس ثبت نام ایران خودرو به مدت سه روز از ساعت 10 صبح امروز (هیجدهم تیر ماه)  آغاز می شود و تا شنبه (بیست و یکم تیر ماه) ادامه دارد.

گفتنی است، این ثبت نام شرایطی از جمله داشتن کد ملی، دارا بودن گواهینامه رانندگی، رعایت فاصله زمانی 48 ماه از آخرین ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا، عدم امکان صلح، دارا نبودن پلاک فعال خودرو، پرداخت وجه از حساب شخص متقاضی و متعلق بودن خط تلفن به نام متقاضی درنظر گرفته شده است.

بر این اساس در صورت عدم توجه متقاضیان به هر یک از محدودیت ها، ثبت نام در هر مرحله قبل از تحویل خودرو لغو و وجه پرداختی به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

این نکته قابل ذکر است که سود مشارکت در طرح برای محصول جدید این خودروساز 6 تا 9 درصد و سایر محصولات 6 تا 6.5 درصد و موعد تحویل تمامی خودرو‌ها از 12 تا 14 ماه درنظر گرفته شده است که قیمت آن برمبنای قیمت مصوب روز تحویل خواهد بود.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «پیش فروش محصول جدید ایران خودرو شروع شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 6 = ?