مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  17667 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال خروج زودتر از موعد رم از ورزشگاه المپیکو

احتمال خروج زودتر از موعد رم از ورزشگاه المپیکو

به گزارش آسمونی، مائورو بالدیسونی، مدیرعامل باشگاه رم اعلام کرد که این باشگاه ممکن است زودتر از آنچه تصور...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مائورو بالدیسونی، مدیرعامل باشگاه رم اعلام کرد که این باشگاه ممکن است زودتر از آنچه تصور می‌شد، ورزشگاه المپیکوی شهر رم را ترک کند. باشگاه رم در نظر داشت بازی‌های خانگی‌اش را در استادیوم جدید خود برگزار کند اما بنا به برخی دلایل امنیتی و برخی مشکلات که در استادیوم خانگی فعلی آنها رخ داده، احتمال دارد برنامه نقل مکان جالوروسی به ورزشگاه جدیدش زودتر از موعد عملی شود. مشکلی که اخیراً برای رم به وجود آمده این بوده که این باشگاه به خاطر مستقر نشدن هوادارانش در صندلی‌های مشخص شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا جریمه شده‌ است.

139506211541114378626534
139506211541114378626534

بالدیسونی در این باره به رادیو رم گفت: جرایم برای تغییر محل استقرار هواداران؟ ما حیرت زده شده‌ایم و توضیح می‌خواهیم. به ما گفته شده که خروجی‌های اضطراری بسته شده اما ما متوجه چنین موضوعی نشده‌ایم. نگران مشکلی هستیم که به وجود آمده است. از استفاده آزاد از فضاهای خالی استادیوم‌ها برای هوادارانی که رفتاری شایسته دارند و زندگی دیگران را به خطر نمی‌اندازند، استقبال می‌کنیم. البته آنها هم باید با ما همکاری کنند و قوانین را بپذیرند.

وی عنوان کرد: هواداران بخش جدا نشدنی از تیم ما هستند و من این را بارها گفته‌ام. استادیوم جدید حمایت هواداران ما از تیم را به سطح جدیدی خواهند رساند. ورزشگاه المپیکو به اندازه کافی بزرگ و پر کردن آن در شرایط عادی هم کار سختی است اما اگر مشکلات به وجود آمده در ماه‌های اخیر ادامه داشته باشد و این مشکلات سبب کاهش حضور هواداران‌مان در ورزشگاه المپیکو شود، آن وقت ما به گزینه بازی در استادیومی دیگر فکر می‌کنیم تا تأثیر حمایت هواداران‌مان در بازی‌های خانگی را به حداکثر برسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره احتمال خروج زودتر از موعد رم از ورزشگاه المپیکو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احتمال خروج زودتر از موعد رم از ورزشگاه المپیکو» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید