کد مطلب:  44538 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لهستانی‌ها به دلیل اظهارات کوبیاک عذرخواهی کردند

لهستانی‌ها به دلیل اظهارات کوبیاک عذرخواهی کردند

لهستانی‌ها به دلیل اظهارات کوبیاک عذرخواهی کردند - The Poles apologized for Kubiak's remarks به گزارش آسمونی:فدارسیون...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لهستانی‌ها به دلیل اظهارات کوبیاک عذرخواهی کردند
لهستانی‌ها به دلیل اظهارات کوبیاک عذرخواهی کردند
لهستانی‌ها به دلیل اظهارات کوبیاک عذرخواهی کردند - The Poles apologized for Kubiak's remarks

به گزارش آسمونی:فدارسیون والیبال لهستان پیش از آغاز دیدار عصر امروز (شنبه) تیم ملی این کشور مقابل ایران در هفته سوم از مسابقات لیگ ملت‌های والیبال 2019 با قرائت نامه‌ای به طور رسمی از مردم ایران بابت توهین میهاو کوبیاک، کاپیتان تیم ملی لهستان به ملت ایران، عذرخواهی کرد.متن نامه عذرخواهی لهستانی‌ها به شرح زیر است:

«سرپرست محترم فدراسیون والیبال جمهوی اسلامی ایران، جناب آقای افشین داوری

پیرو مصاحبه تأسف‌برانگیز و کاملاً نامناسب کوبیاک، کاپیتان تیم ملی بزرگسالان لهستان در مورد مردم ایران، فدراسیون والیبال لهستان قصد دارد مراتب عذرخواهی صادقانه و خالصانه خود را در خصوص صحبت ایشان فراهم آورد. با اظهار تأسف عمیق در خصوص صحبت‌های ایشان، اطمینان خاطر حاصل نمایید فدراسیون لهستان تحت هیچ گونه شرایطی، چنین رویکرد جنون آمیزی را ندارد. فدراسیون والیبال لهستان از منشور اخلاقی المپیک مبنی بر حفظ کرامت انسانی و هویت ملی و برگزاری بازی جوانمردانه با رقبای بین‌المللی پیروی می‌کند و چنین تعهدی در قبال فدراسیون والیبال ایران هم وجود دارد و هرگونه اظهار نظر و اقدام توهین‌آمیز و نژادپرستانه و ضداخلاقی را به شدت محکوم می‌کند.

فدراسیون والیبال لهستان پیرو رفتار غیرقابل قبول بازیکن ما، اقدامات سخت گیرانه‌ای را در نظر گرفته است تا رفتار غیرمودبانه، گستاخانه و غیراخلافی وی را جبران نماید.

فدراسیون والیبال لهستان ضمن اظهار تأسف عمیق از به وجود آمدن این مسئله، هر گونه اقدام لازم برای جلوگیری از اینگونه وقایع را فراهم خواهد آورد.

امیدواریم تعامل خوبی را که سال‌ها میان ایران و لهستان برقرار بود، به زودی بازگردد.

یاشک کاسپرشیک

رئیس فدراسیون والیبال لهستان»

: برای دریافت مشاوره درباره لهستانی‌ها به دلیل اظهارات کوبیاک عذرخواهی کردند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لهستانی‌ها به دلیل اظهارات کوبیاک عذرخواهی کردند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید